Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki a hibás a történetbe?

Ki a hibás a történetbe?

Figyelt kérdés
Elég hosszú lesz elnézést érte! A párommal elég fiatalon jöttünk össze most már együtt élünk lassan 12 éve. Mikor bemutatott a családjának nem volt különösebb gond biztos gondolták hogy úgyse maradunk együtt sokáig. Terhes lettem x hónapra és onnantól kezdődött a probléma. A párom megijedt nem akarta, mondtam neki semmi gond de akkor is felnevelem a gyereket nélküle is. A sogorno a nyakamra járt a férjével kifizetik az abortuszt csak vetessrm el a gyereket. Mikor már elmultam 3 hónapos addigra megbekeltek a helyzettel, békén hagytak. A párommal megbeszéltük, kibekultunk stb. Úgy éreztem hogy a sogornom riválist lát bennem mert már nem csak az ő gyerekeivel lesznek elfoglalva. Tipikusan az a nő aki mindig mindent jobban tud, mindenbe beleszol ilyen emberektől kiver a víz nem bírom őket elviselni de a párom miatt tartottam a szám. Voltak még huzasai például tönkretette a cuccunkat amit kölcsön adtam neki, anyosomnak kibeszelt de szerintem ez a mai napig megvan. Alapvetően elég nagyszájú vagyok beleallok a veszekedesbe, megvedem magam. De elvesztettem magam a párom miatt mert mindig azz kellett hallgatni hogy ne veszekedjek nem kell velük rosszba lenni én vagyok a hülye stb. Volt egy időszak mikor látszólag elviseltuk egymást segített én is neki. Vettünk egy házat 3 éve ők itt laknak a másik utcába de már ott tartok hogy ki se megyek a kertbe mert ideges leszek tőle hogy hallom a hangját. Ezek az indulatok, feszültség lehet attól mert 12 évig mindent lenyeltem a párom miatt? Mit csináljak ezzel a helyzettel? Most ott tartunk hogy egyáltalán nem beszélünk valamin megsértődött, én is mivel hallottam a saját fulemmel ahogy a szomszédnak kibeszel. A ház eladás nem opció, hosszú távra tervezünk itt, ettől jobb környéken nem nrvelhetnenk fel a gyerekeket. Szeretném elengedni a haragot hogy ne ő kattogjon a fejembe viszont nem egyszerű. Mit tanácsoltok? Kezdek beleőrülni...
2021. júl. 18. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Vannak emberek, akik nem jönnek ki egymással, ez van. Kerüld el amennyire tudod, ha már elköltözni onnan nem akarsz.
2021. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira közel a másik utca, hogy kimész a kertbe és már hallod?
2021. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell a sógornővel tartani a kapcsolatot,ha ekkora egy gyökér

Kerüld el,tiltsd le mindenhonnan,ingoráld,magyarán szakíts meg vele minden kapcsolatot.


Az,hogy kibeszél a szomszédnak...ha téged mindenki jó emberként is,er,nem neki fognak hinni,hanem neked.

2021. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Keress egy jó pszichologust. A csajjal kapcsolatban meg annyi a tennivaló, hogy

1. nem kell kerülni.

2. Amikor beszéltek ill.mással kibeszél téged MINDIG , ott helyben ki kell mondani, ami felmerül benned. Azt, amit elsőre kiad az agyad, ki kell mondani neki hangosan. Ne gondolkozz, ne szépítgesd.

3. igen, ez pontosan attól van, hogy évekig visszafogtad a mondanivalódat.

2021. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Én már rég nem haytam volna annyiban. Igenis nyisd ki a szád és állj ki magadért. A férjed meg egy anyucipicifia, aki a saját testvére előtt nem tud megvédeni. Szégyen.
2021. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kert kapcsolat van mindegyik háznál úgyhogy igen konkrétan két ház választ el még a kertbe is atlatni. Köszönöm az eddigi válaszokat! Megszuntettem vele minden kapcsolatot, tiltva van mindenhol
2021. júl. 18. 20:47
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
ha ennyire nem bírod őket akkor miért költöztetek a seggükbe??
2021. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Megértem sógornőt, párod nem akarta a gyereket de te csakazertis szültél, párod meg tisztességből veled maradt. Ki ne szeretne egy ilyen csajt aki magához láncolja a pasit és a család csak nézi vajon tönkre teszi ezzel az életét vagy sem, tényleg boldog vagy nem az stb. Igazi főnyeremény lehettél a család számára...
2021. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem válasz, de talán vigasztal: nem vagy egyedül, nekem is ritka sz.r sógornőm van, igazi sz.rkeverő, mindent jobban tudó, erőszakos, toxic banya, a tesóm meg kerüli a konfliktust, valljuk be, egy papucs. 😕
2021. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8as! Egyáltalán nem volt kötelező velem maradnia nem erőltettem semmit. Meghagytam a választást.

Kedves 9es! Nagyon sajnálom hogy ilyen családba vagy. El tudom képzelni mit élsz át. Ha szeretnéd magadból kiadni, nyugodtan írj rám! Kitartást!

2021. júl. 18. 21:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!