Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonunkatt miért zavarja,...

Rokonunkatt miért zavarja, hogy mi nem szavazunk?

Figyelt kérdés
Kárpátaljáról élünk. 2016 óta megvan a magyar állampolgárságunk is. Édesanyám öccse szerint állampolgári kötelességünk lenne szavazni Magyarországon, sokszor veszekszenek egymással, mert édesanyám kijelentette, hogy nem fog szavazni egy olyan országban, ahol nem él és nem is élt soha. Emiatt nem egy esetben már megkapta a testvérétől, hogy nemzetáruló és hogy szégyellje magát. Én édesanyámmal értek egyet. Nem Magyarországon lakunk, nem is dolgozik ott. Miért szavazna?

2021. aug. 14. 19:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Miért kell megmondani? Ha kérdezi, mondjátok, hogy szavaztatok. Ha kérdezi, kire, mondjátok, hogy arra, akire te is.
2021. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Én már azt sem értem miért van szavazati joga annak aki nem itt él és nem itt dolgozik. ( a külföldről szavazgatóknak meg rossz híre van, sok helyen azt mondják, orbán fizeti őket a szavazataikért.)
2021. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

Semmi köze ahhoz,hogy ti szavasztok-e.

Ez legyen mindenkinek a maganügye,ki hogy gondolja ezt a szavazósdit.

2021. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Én meg azt nem értem, hogy kell a magyar állampolgárság, de abból is csak az önérdekes dolgok. Ha nem vagy magyar mert nem itt laksz, akkor ne igényelj magyar állampolgárságot...
2021. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem mi kértük, az önök kormánya adta meg nekünk. Attól pedig, mert kárpátalján élek, igenis magyar vagyok én is
2021. aug. 14. 20:57
 6/31 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagy az.
2021. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 qkker1 ***** válasza:
95%

"Nem mi kértük, az önök kormánya adta meg nekünk."


A fityisz csak a lehetőséget adta, nem kötelező felvenni az állampolgárságot!

2021. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%

6. Te mekkora bunkó vagy!

Attól még ő is magyar, hogy nem itt él. Viszont a szavazásról az a véleményem, hogy ne szavazzon olyan ember ide nekünk aki nem itt él mert nem is érzi át mi történik a mindennapokban. Én se szavazok Németországba mert azt hallottam, hogy xy párt hú de jó.

Azt kell mondani, hogy szavaztunk és arra akire ti is 😃

2021. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Valóban nem köteleztek minket. De én ha elvégzem itt az iskolát, szeretnék Magyarországon tanulni.
2021. aug. 14. 21:13
 10/31 qkker1 ***** válasza:
26%
Semmi gond, lehet fizetős szakra menni, ne mi fizessük helyetted.
2021. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!