Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kellemetlenül kellene éreznem...

Kellemetlenül kellene éreznem magam azért ami a testvéremék esküvőjén történt?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok a nővérem esküvője volt két hete és a férje családjából volt ott egy lány. Sokat beszélgettünk egész este meg táncoltunk,iszogattunk stb. Már a vége felé ahogy kiültünk egy asztalhoz az ölembe ült és csókolóztunk de semmi más nem volt viszont meglátta az anyukája és teljesen kiakadt hogy én mit képzelek mit csinálok a 16 éves lányával. Nem is tudtam hány éves kezdjük ott. Ahogy az a lány ivott kinézetem belőle hogy felnőtt önálló személyiség már akinek nem kell anyuci meg apuci felügyelete. Nem akartam leitatni meg semmi de bejött nekem és én is neki. Ivott ő magától is. Kicsit részeg volt már a vége felé de ez szerintem még bőven belefért. Most ki van rám akadva a tesóm is meg a párja is meg az egész családja hogy az "ártatlan kislánnyal" mit csináltam. Hát semmit. Jól éreztük magunkat ennyi. Elcsattant egy pár csók de nem folytatom vele nyilván mert túl fiatal meg nem akarok balhét belőle. Olyan nagy baj ez?Jogosan vannak felháborodva?
2021. okt. 12. 11:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem.
2021. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%

Nem jogos. Lányként írom, hogy manapság a 14 évesek is kinézhetnek 18-nak. Anno a szakmaiban volt egy lány, akiről azt hittem többször bukott, úgy nézett ki. Felnőttesen öltözött, (feketén) dolgozott, mindig ment valahova, az alakja sem 14 éves lányét tükrözte. Egy másik osztálytársam ugyanez, annyi különbséggel, hogy nagyon magas, de ehhez olyan alak társult már régen is, hogy csak na. Általános iskolában nézték őt gimisnek. Hát hogy a jó égbe tudtad volna te, aki nem láttad azelőtt megmondani, hogy csak 16 éves? Azt meg hadd ne a te nyakadba varrják, hogy elcsattant egy csók. Könyörgöm, a csaj ült a te öledbe, nem fordítva. Persze, a műsort nem ott kellett volna csinálni, amibe te belementél, de alapvetően a kiscsaj kezdte az egészet, neki kellett volna uralkodnia magán, hogy ne üljön bele csak úgy valakinek az ölébe aztán váltsatok csókot. A szülőknek kéne valamit a lányuk fejébe verni. Mellesleg, ezzel nem hiszem, hogy tönkre lehet tenni egy esküvőt. Ismétlem, maga a jelenet nem oda illő, ez igaz, azonban távol áll attól, hogy ezzel bármit is tönkretettél.


20/L

2021. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
Azért 16 évesen már nem annyira kislány. Nyilván lerészegedni nem túl jó ennyi idősen, de azért ne legyünk álszentek, akik 16 évesen soha nem ittak semmit, pláne ilyen alkalommal. Szerintem amúgy ebben semmi egetrengető, ez a történet még kalandnak is gyenge. 😊
2021. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
13%

Legalább annyit tegyél már meg, hogy feltételes módban írod ki ezeket a szar kamukat! (Ebben hogyhogy kivételesen nem volt bunyó? Kifelejtetted, mi?)

Kívülről ismerjük már a stílusodat, és tudjuk, hogy ezek közül soha semmi nem történt meg veled, csak álmodozol. És nem az a baj, hogy az emberek véleményére vagy kíváncsi egy elképzelt szituációval kapcsolatban, de ne akard valóságnak beállítani őket, mert ez hazugság.

2021. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
12%

Igen, jogosan. Attól, hogy nem tudtad, hogy 16 éves, attól még 16 éves volt. Továbbá ez a testvéred esküvője volt. Az, hogy egyáltalán a nővéred esküvőjén próbáltál numerázni még úgy is nagyon gáz lett volna ha nem egy kiskorút nézel ki magadnak, de így még rosszabb.


Ahol a 18 éven aluli kort komolyan veszik, mint az USA-ban például, ott jó eséllyel komolyabb lett volna helyzet.


De ha én elvinném a 16 éves lányomat egy családi esküvőre és egy idegen idős pali itatja és megcsókolja fixen széttörök rajta egy asztalt, szóval szerintem még meg is úsztad könnyen.

2021. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Egy esküvő arról szól hogy jól érezzük magunkat és ismerkedjünk szerintem.
2021. okt. 12. 12:01
 7/39 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező egy esküvő nem disco.


Igen arról szól hogy jól érezzék magukat de az két ember boldogságának az eseménye amit jóhiszeműen megosztanak azokkal akik a szeretteik. Neked meg csak az jutott eszedbe hogy lerészegedj a testvéred eskuvojen es ne kerdezd meg minimum azt a kislanyt hogy kiskoru vagy a nevet. Beszélgettetek is vagy csak részegen lesmároltatok egymást?


Amugy meg női stílusod van. Egy pasi nem fogalmaz így hogy el csattant egy pár csók. Szerintem is kamu. Ennyire ne unatkozz.


De ha igaz akkor uriember modjara bocsanatot kellett volna kerned nem csak a testveredektol.


Legalabb ismerd meg a masikat mielott lesmarolod. Ha nem tudsz rola semmit utana ne csodalkozz hogy ha netalantan kellemetlen lesz. Ez nem az egy ejszakas kalandok partija volt hanem egy eskuvo. Es a szerettednek az eskuvoje.

2021. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
37%

Egy esküvő a párról szól. Ez az ő napjuk. Nem arról, hogy a családjaik fiatalabb tagjai testnedvet cseréljenek.

Így minimálisan több fegyelmet illik mutatni mint amennyit az ember egy diszkóban kiad magából. Főleg mivel senkisem azért viszi a gyerekét esküvőre, hogy ott is kanos fiatalok nyomuljanak rá. Szóval ha jól is akarod érezni magad, azt nem úgy kell, hogy közben másoknak elcseszed a napját.


Valszeg kamu a sztori. De ha igaz is, a saját önzőséged miatt elcseszted a nővéred esküvőjét és valószínűleg nem sok esküvője lesz. Szóval az ilyen magánakciók pont azt cseszik szét amiről szól egy esküvő, a párról és az ő napjukról.


Persze lehet leszavazni, de szerintem senki nem örülne ha az esküvőjén valaki a rokonait próbálná épp becserkészni egy numerára. Egyszerűen ott nem ennek van a helye.

2021. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
7%
Te hány éves vagy?
2021. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
82%

Látom már,bocsi.

Szerintem ez túlzás tőlük,hiszen nem tudhattad ,meg amúgy is,már nem kislány.

2021. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!