Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Férjem szerint nagyon gáz...

Férjem szerint nagyon gáz vagyok, hogy ilyen rosszul eshet.Szerintetek is?

Figyelt kérdés

A szituáció annyi lenne, hogy férjem tesója, sógoromék munkálatokban lesznek nemsoká. Férjem felajánlotta nekik, hogy elküldi édesapámat, aki kőműves, menjen oda segíteni.

Igazából én erről nem tudtam, de állítólag ketten ezt lebeszélték. Tudni illik, apukám sose mond nemet senkinek, úgyhogy gondolom férjem mesélt a tesójáék munkálatairól, aztán felajánlotta, hogy elmegy segíteni hozzájuk.


Ma eljöttek és férjem megint jószívvel ajánlgatta nekik apukámat, hogy majd elmegy hozzájuk és abban a pár órában besegít majd nekik. Sógorom mondja férjemnek, nem is nekem amúgy, hogy majd pálinkával tudnak apukámnak fizetni.


Hozzáteszem apukám amúgysem kért volna tőlük el pénzt, nekem viszont rosszul esett ez a mondat. Én alapvetően elvártam volna, hogy legalább olyan módon közöljék ezt felém, hogy pl.: "mivel tartozunk? pálinkával meghálaljuk apukádnak" vagy valami hasonló...

Jó nyílván nem ezen kéne lovagolnom, de azt hozzáteszem sógorommal amúgysem vagyok jóban, főleg azok után, hogy egy csomószor lehúzzák páromat, most is náluk van a másik a kocsink, adtunk nekik 4 doboz gyerekruhát ingyen, mindezekért semmit nem vártunk és nem is kapunk cserébe....pedig lenne miből a 30 milliós házuk mellett.

Kicsit megelégeltem, mert sose szóltam eddig semmit nekik.

Viszont azt nem tudom elengedni a fülem mellett, hogy a sógorom amikor összejöttünk a családomat is trágár módon a szájára vette, amikor azon ügyködött hogy elűzzön engem.. Ezekután a minimum lett volna, hogy normálisan megkérdezi, hogy mit vár apukám a segítségért cserébe?


Szerintetek én reagálom ezt túl?


Párom szerint nem kellene ebből gondot csinálnom...



2021. nov. 14. 18:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Apádat valaki megkérdezte?
2021. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Férjem mondogatta neki, de ezt írtam is.
2021. nov. 14. 18:36
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy mondogatta, de megkérdezte, hogy após, akkor ráérsz be tudsz segíteni? Mit kérsz cserébe?
2021. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy beszélte le ezt férjem apukámmal. Kérdezte-e hogy mit vár apu cserébr vagy valami...Azt mondta férjem, hogy ehhez semmi közöm, nem kell erről beszámolnia.
2021. nov. 14. 18:40
 5/26 anonim ***** válasza:
98%

Férjed családja igazi, hamisítatlan suttyó dinasztia az alapján, amiket írtál.

Férjed gondolom próbál lavírozni, de nem fog tudni sajnos.

2021. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel apád és kérdezd meg!
2021. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Azt mondta elmegy segíteni férjem kedvéért,amúgyis kisebb pár órás munkálatról lenne szó.elvileg, bár erre kíváncsi vagyok. Ő bárkinek segítene amúgyis...

De akkor is illendő lett volna megkérdezni legalább, hogy mivel tartozunk? Akkor sem fogadott volna el pénzt tőlük

2021. nov. 14. 18:53
 8/26 A kérdező kommentje:
Így kijelenteni, hogy "pálinkával tudunk fizetni..." Nem hiszem, hogy ez annyira "kedves" lett volna
2021. nov. 14. 18:54
 9/26 anonim ***** válasza:
99%
mondd meg a ferjednek, hogy ne ajanlgassa az apadat segiteni, hanem beszelje meg elotte vele, mert olyan ember aki nem tud nemet mondani, ha kesz tenyek ele allitjak. egyebkent megertem, kicsit tenyleg suttyo hozzaallas ez a palinkazas, plane ugy, hogy a apukad senkije a sogorodeknak, hogy csak ugy ingyen segedkeznie kene (ha amugy sincsenek joban)
2021. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ezt apukádnak kéne rendezni.

A segítség az az ,ha átmegyek a szomszédnak segíteni negyedóra félórát..

Ha rámegy a fél napom,akkor az már munka.

Nem mondom,hogy nincs olyan ember, akinek nem mennék át szívességből akár két napra is,de nem a valaki valakije..

Szóval ezt nem neked kéne megbeszélni velük.

A férjemnek meg annyit mondanék,hogy ne más f.szával verje a csalánt.

Persze szebben,nem így,de ez a lényeg.

2021. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!