Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Honnan tudhatom meg hogy...

Honnan tudhatom meg hogy anyukám testvére melyik szociális intézetben él?

Figyelt kérdés
Anyukám nem mondja el, csak annyit tudok hogy az egyik testvére egy intézménybe van elhelyezve de azt nem tudom hogy melyikbe .
2021. dec. 29. 14:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Az intézményekre vonatkozó titoktartási szabályok miatt jó eséllyel sehogy. Nincs más hozzátartozó, aki tudna esetleg segíteni?
2021. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Csak van más is aki tud róla.
2021. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos anya nem mond el semmit sem az életéről, így szinte nem is ismerünk senkit sem. 2000 környékén az öccse itthon volt mert fejbelőtték de ez is vagy igaz vagy nem . vissza néztem már minden elérhető információt az interneten a régi újságokat. És csak annyi található hogy tényleg a mamámat úgy hívják vagy úgy hívták amit tudok. Anya születési dátuma is stimmel de semmi több.
2021. dec. 29. 14:59
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Börtönben ül talán? Olyan tipikus lenne.
2021. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Hát a titoktartás az oké, de ő is hozzátartozó. Hívj fel párat amit esélyesnek tartasz a közelben és kérdezz rá. Nem nagy segítség de hátha..
2021. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
2021. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kell hogy legyen valami mód, hogy valaki a hozzátartozójáról hivatalosan informálódjon.
2021. dec. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

Na ja, de konkrétan az anyja nevét tudja biztosra, illetve a saját anyukája születési idejét a kérdező. Ez alapján nagyon nehéz elindulni bármerre is.

Nem feltétlenül a környéken kell keresgélni, ha állami intézetben van, akkor a lakcím szerint (a nagybácsi lakcímét kell nézni) területileg illetékes intézmények között kell nézelődni. De ahhoz meg kellene tudni a nagybácsi címét. Nevét. Születési helyét, idejét, vagy bármi más adatot. Kis faluban élek, ketten is vagyunk ugyanazon a néven. Sőt hárman lennénk, de az egyikünk férjhez ment és elköltözött innen.

Így még a rendőrségre is hiába menne, hogy szeretné megtalálni a nagybátyját, akiről csak annyit tud, hogy valahol van...

2021. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Azzal sem menne sokra, ha elkezdené felkutatni a közeli/nem közeli intézményeket, ugyanis azok a bizonyos intézmények nem adhatnak ki semmit az emberekről. Nem tudom, hogy akkor kiadhatnak-e, ha tudják, hogy hozzátartozó az illető, de azt meg ugye bárki mondhatja magáról, szóval jó eséllyel papírokkal kéne ezt bizonyítani, ami meg a Kérdezőnek nincs.


Mondanám én is, hogy biztos van még valaki, aki tud erről, de így, hogy ilyen keveset tudsz édesanyád életéről, nem fogsz sokra menni. De szerintem, anyukád nem a semmiért tartja titokban ezeket a dolgokat előtted, valószínűleg csak védeni próbál. ez most klisés lehet, de van amiből tényleg jobb kimaradni. Ez van.

2021. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
Oké hogy van akit tájékoztatniuk kell, de nem bemondásra.. szép is lenne.
2021. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!