Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szakította már meg családtagga...

Szakította már meg családtaggal a kapcsolatot? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Apámmal. Mert egy vitás kérdésben a ribizli felesége mellé állt.
2022. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
A nagynenemmel, azaz apam testverevel. Amikor meghaltak a nagyszulok, minden, a hazban levo penzt, ekszert, ingosagot eldugott az apam elol. A kocsit, es az ertekesebb haztartasi cikkeket meg csak ugy elvitte, mert hogy az legyen mar az ove. Apam nem szolt ra semmit, de en igen. Utoljara, de meglehetosen hangosan. Mindossze egy verseskonyv sorozatot akartam elkerni magamnak, de arra azt mondta, h az nagyon ertekes, be kell adni az antikvariumba. Ekkor tolvajoztam le ot, es orokre tavoztam az eletebol. Ha modja lett volna ra, a teljes hazat is megkaparintotta volna, mert kellett volna az o gyerekeinek. De azt szerencsere nem tudta egeszeben megszerezni. Viszont a nagyszuleim altal elozoleg nyert lotto negyes talalat nyeremenyosszeget egy az egyben elrabolta. Apam orokolt egy elektromos habverot az ingosagokbol, ami nagyon vicces, de azota sem tudok rajta rohogni.
2022. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Távolabbiakkal csak simán nem tartom a kapcsolatot.
2022. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Nagyanyámmal aki sznob, karrierista, önzõ pcsának hívott, mert külföldi mesterre mentem és mert 27 évesen nem szültem. Amikor Covid miatt hazajöttem, azt mondta, õ biztosan rámvágta volna az ajtót.

Én fészen letiltottam és a számát is. 2 éve nem állok szóba vele

2022. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Én most fogom. Nagybátyámmal és a családjával. Nagybátyám 75 éves, a felesége 69, a lányuk 43. Nagybátyám és a felesége mostanában kezdenek betegeskedni többet, úgyhogy nem tudom, meddig élnek még sajnos. A lányuk viszont, bár ép és egészséges, teljesen alkalmatlan az önálló életre, ezért várhatóan rám akarják sózni a feladatot, hogy vigyázzak rá, ha majd a szülei nem lesznek. Én viszont soha semmiben sem számíthattam unokahugomra, sőt volt, hogy átvert pénzzel. Így részemről sem kap semmiféle támogatást.

45N

2022. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Nagynénémmel 16 évvel ezelőtt. Utána nem is beszéltünk, tavaly halt meg.

Előbb kellett volna megszakítanom a kapcsolatot, nem veszítettem vele semmit, szarkeverő, rosszindulatú szemét nő volt.

2022. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Testvéremmel, bár elég nehéz, mert anyánknál él. Lassan 35 lesz, de nem hajlandó dolgozni, ezt még meg is emészteném, de szinte egyáltalán nem segít semmiben az idős anyánknak. Magas elvárásai vannak például, hogy anyám milyen ételt rak elé, finnyás, és mindenből a legdrágább kell neki. Leereszkedő. Anyámat folyamatosan kioktatja, pedig anyám tartja el, főz-mos rá, jár el neki dohányért, mindenféle dologért. Néha van pénze innen-onnan, de soha SOHA nem vesz semmit anyánknak, de ő tartja a markát születésnapkor stb. És csinált még gáz dolgokat, aranyak eltűntek, eladta a dolgaimat amikor tinik voltunk.

Nem akarom, hogy megkeserítse az életünket, a férjemmel és leendő gyerekünkét.

Elégszer láttam milyen volt az maikor "talpra próbált állni", kihasználta rokonokat, akik szállást adtak neki stb. Neki teljesen természetes, hogy mindenki érte van, mindenki neki fizet alanyi jogon.

2022. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok ja és anyám folyamatosan azzal jött, hogy mivel én vagyok a lánytestvér nekem kéne elnézőbbnek lenni, mert hát a testvérem fiú. Gusztustalan.
2022. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

A nagynénémmel (apám testvére), és a nagyapámmal (apám apja) szakítottam meg a kapcsolatot 2 éve. Előtte sem volt semmilyen kapcsolat közöttünk, szóval sokmindenen nem változtatott az, hogy nem állok velük szóba. :D

Az esküvőmre nem hívtam meg őket. Nagyon pici, családias esküvő volt, azokat a rokonokat hívtuk meg, akikkel élénkebb a kapcsolat. Az esküvő másnapján a nagynéném írt facebookon, amiben "nem túl okos prostituáltnak" titulált. Hozzátenném évek óta nem beszéltünk, a nagyapám nem tudja a nevem, a nagynéni másik kontinensen lakik, a covid kellős közepén voltunk, stb. Rajtuk kívül is van, akikkel nem tartom szorosan a kapcsolatot, de csak ők azok, akkikkel nem állnék szóba véletlenül sem.

2022. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
91%
Nagynéni, nagybácsi, unokatestvér. Azért mert elárultak.
2022. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!