Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem lát szívesen minket ?

Miért nem lát szívesen minket ?

Figyelt kérdés
Mostanában észre vettem hogy mióta tesoméknál gyerek van , mintha nem látna szívesen. Anyukámat sem. Sógornőm furcsa azóta hogy megszületett a kicsi. Pedig nem értem úgy hogy tettünk volna érte. Jó igaz hogy anyám kikapja a gyereket a kezéből ha ott vagyunk, de szerintem ez még nem olyan nagy gond.

2022. márc. 30. 13:43
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy *
2022. márc. 30. 13:43
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Az első mondat után tudtam, hogy lesz benne valami nagy pofátlanság amit álnaivan le fog kicsinyelni a kérdező...
2022. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkók vagytok. A gyerek nem a ti szórakoztatásotokra van. Ha nem vagytok hajlandóak tiszteletben tartani az anya kéréseit, akkor nem fog a gyerekhez engedni és nagyon helyesen teszi.
2022. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki az én kezemből kapná ki a gyerekem, mégha az a valaki az anyósom is, én se látnám szívesen.
2022. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
És kit érdekel, hogy szerinted mi nem nagy gond? Ha az anyának gond, akkor ne csináljátok. Ebben mi a nehéz? Ha szartok a kérésére akkor persze, hogy nem fog szívesen látni.
2022. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem egyértelmű ezen?
2022. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Anyám ilyen, amikor én fogom a picit tőlem is elveszi nem csak az anyjától. Szóltam neki, de a válasz : olyan ritkán látom , fogni akarom .
2022. márc. 30. 14:02
 8/34 A kérdező kommentje:
Az hogy nem gondolom hogy ez akkora gond, de a sógornőm látszólag alapból sem szereti ha más fogja a gyereket . Kissé beteges szerintem.
2022. márc. 30. 14:03
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Én imádtam amikor más pesztralta a babamat, addig gyorsan csináltam olyat, amit amúgy nem tudtam megcsinálni, ha nem volt segítségem.


Akkor legyen ott anyukátok, amikor már jár és szalad a gyerek, na akkor tud ez hatalmas segítség lenni, ha valaki ilyenkor besegit, nem amikor még csecsemő és nem tud elszaladni.


Alapból egyébként unszimpatikus valakinek a kezéből kikapni egy gyereket.

2022. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Teljesen úgy érzem mintha kisajátítaná a gyereket, pedig a tesomé is. Szóval azért van hozzá közünk .
2022. márc. 30. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!