Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez titeket nem zavarna?

Ez titeket nem zavarna?

Figyelt kérdés

A férjem testvérének a gyereke 1 éves. Mióta megszületett azóta hallom itt-ott,hogy mennyire hasonlít a ferjemre. Tegyük fel, hogy a férjem Laci, pl anyósom: ez a grimasz tiszta te voltál Laci. Szomszéd, keresztszülők mondogatják, hogy ,,tiszta ő ".

Az sogorom meg a férjem hasonlít egymásra , egy gyerek bárkire hasonlíthat a családban, de engem ez akkor is bosszant.



2022. ápr. 11. 22:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem
2022. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Engem biztos, hogy nem bosszantana. Valószínűleg tényleg hasonlít rá a gyerek.
2022. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel mi a baj? Ha egy random nő gyerekére mondanák, hogy hasonlít a férjedre, megérteném, hogy zavar, de ez az unokaöccse, basszus...
2022. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
99%
Az egyik unokatesóm kísértetiesen sok hasonlóságot mutat apámmal, külsőre és habitusra is. A genetika már csak ilyen. Nem tudom, mit vagy ezen így kiakadva.
2022. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Nincs ezzel semmi gond.
2022. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Naná hogy nem zavarna. Nem is értem mit problémázol ezen.
2022. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

Ugye meg sem fordult a fejedben,hogy a férjed lehet az apa? Nyugtass meg,hogy nem azért tetted fel a kérdést.

De hogy a kérdésre is válaszoljak: nem zavarna.

2022. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem zavarna, hiszen rokonok. Termeszetesen hasonlithat a nagybatyjara a gyerek, foleg ha kisfiu.

Az volt gaz, amikor anyam meg apam kollegai (egy helyen dolgoztak anno) meglattak engem gyerekkent, es az egyik kollegano benyogte, hogy ez a gyerek tiszta xy (egy masik kollegajuk), na volt kinos csend utana. :D

2022. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%
Rokonok, nincs benne semmi meglepő, arra meg tök felesleges kiakadni, hogy ezt megjegyzik
2022. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%
Pontosan miért is bosszant? Azt nem igazán fejtetted ki.
2022. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!