Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire realisztikus, hogy...

Mennyire realisztikus, hogy egy család közel álljon egymáshoz?

Figyelt kérdés
Nem mindennapos beszélgetésekre, meg rendszeres találkozásokra gondolok, vagy arra hogy mindenki tud mindenről, hanem hogy a kötelező ünnepi viziteken kívül is tartják a kapcsolatot, szükségben számíthatnak egymásra stb...
2022. máj. 1. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő maximálisan. Nagymamámmal hajnalba nyúlóan tudtunk beszélni, le se lehetett minket lőni. Unokatesómat viszont ha egyszet láttam az életben, semmit sem tudok róla, ő mivel berágott az apjára így senkire nem is kíváncsi onnan, pedig mi sem tartunk kapcsolatot nagybátyámmal. Anyám néha telefonon, de gyorsan összevesznek.
2022. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a realisztikus, hogy a rokonságon belül vannak olyan tagok, akikre ez igaz.
2022. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondoltam volna, hogy van ilyen. Egy végtelenül gyűlölködő, egymást maró családban nőttem fel, azt gondoltam, ez a normális, hogy minden családi ebéd ordítozásba, irigykedésbe fullad, máshogy nem is lehet.

Aztán megismerkedtem a párommal, a családjával, befogadtak, és megláttam, hogy lehet így is. Ők szeretetben, békében élnek, vannak nyilván ott is gondok mint mindenhol, de gyűlölet nincs náluk.

2022. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Náluk ilyen a család. Szülők, nagyszülők, unokastvérek, szüleim testvérei. Tehát a közeli család, nem a távolabbi rokonok. Főleg anyukám oldaláról.
2022. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha a két család számára ez igy jó, akkor baj nincs vele.
2022. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!