Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem enged más férfit a...

Miért nem enged más férfit a közelembe?

Figyelt kérdés
Össze ismerkedtem egy férfival 4éve elég mély kapcsolat van köztünk inkább lelki mint testi, ez a férfi párom unokaöcsének a haverja, mikor ezt megtudta az unokaöcs kibukott nagyon és a barátját meg fenyegete nem jöhet a közelembe és nem is beszélhet velem miért tesz ilyet ha csak család tag és nem is közeli nekem.
2022. máj. 12. 21:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk nem akarja hogy megcsald a párod
2022. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%

Vágyik rád szexuálisan, világos!

Hány évesek vagytok?

2022. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
30-asok vagyunk, miért baj át ha nekem is van barátom...
2022. máj. 12. 22:09
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
30 évesen ilyen igénytelenül írni... Azoszt már szint.
2022. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Az a mondat hogy inkább lelkimint testi, azt jelenti, hogy bár van testi kapcsolat is köztetek azért a lelki kapocs erősebb.


Magyarul megcsaltad a párodat?!

2022. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
31%
milyen párját ?Egy pasiról ír végig. Amúgy meg ha lenne párja se ugathatna bele az unokaöcsi.. Foglalkozzon a saját farkával
2022. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
99%

6- de van párja "ez a férfi párom unokaöcsének"

csak olyan qrva zavarosan ír, hogy alig lehet kihámozni mit akar mondani...

Amugy anyukám azért avatkozik bele az unokaöcs, mert kedveli a rokonát (a te párodat) és nem akarja, hogy az ő ismerősével csald meg a párodat.(mert így ő lenne a bűnbak, aki miatt összeismerkedtél a bikával) Gondolom lelkiismeretfurdalása lenne. Szóval meg akarja óvni a párodat a te félreqrásaidtól. Szóval ezért nem engedi a közeledbe a pasit. Nem azért,ami a te fejedben megfordult (nincs az unokaöcs rádgerjedve, nem féltékeny rád, nyugi)

2022. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mégis bele szól nem tudom milyen oknál fogva,viszont a barátjával volt testi kapcsolat is köztünk amiről ő tud ....
2022. máj. 12. 22:34
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

a férfi párom unokaöcsének a haverja

Ott a parja...

Inkabb lelki, mint testi. Nekem is furcsa, az iras pongyola, sok hibaval.

A parom szotol meg agyf.aszt kapok...

2022. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Rendes az unokaöcsi, hogy nem akarja, hogy megcsald a párodat (talán, de csak talán ezért nem is engedi a közeledbe), de neki ehhez sok köze nincs, hogy te ekkora egy k u r v a vagy.
2022. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!