Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Butaság családi fotót elemezni...

Butaság családi fotót elemezni és abból következtetést levonni?

Figyelt kérdés
Ha már összeállt a család egy közös fotóra, akkor nyilván van közöttük összetartozás. De mégis, az elhelyezkedés tükrözi, hogy kit szeretnek, tisztelnek, kiközösítenek, megtűrnek?

2022. máj. 13. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt butaságnak tartom. Minden család más szokásokkal, testbeszéddel, fotóssal... rendelkezik. Egy elhelyezkedés nem feltétlenül jelenti azt amire gondolsz.
2022. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Igen, butaság.
2022. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Butaság, igen.
2022. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
A butaság enyhe kifejezés
2022. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom ilyesmire gondoltál-e: mi 5-en vagyunk unokatestvérek. Minden családi képen a kedvenc unoka van nagyanyám kezében. A többi unoka vagy papánál, vagy más rokonnál, vagy csak úgy körülöttük. Van olyan kép, ahol én újszülöttként a nagyon idős, beteg papám karjában vagyok. Rossz nézni, alig tud megtartani. Mellette az egy évvel idősebb, stabilan ülő kiskedvenc a jóval fiatalabb és fittebb nagyanyám ölében ül.
2022. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem butaság. De csak annak aki ért is hozzá, nem pedig csak mindenféle hülyeséget kitalál és még esetleg el is hiszi!!!
2022. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

"Ha már összeállt a család egy közös fotóra, akkor nyilván van közöttük összetartozás."


Már ez sem állja meg a helyét.

2022. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem hülyeség, de egy fotó nem fotó, és nem lehet minden körülményt tudni hozzá (mondjuk, valaki épp akkor rohant be a WC-ről, amikor a többiek már elhelyezkedtek). Lehet, hogy csak úgy sikerült, máskor meg másképp álltak volna. Tehát a következtetés vagy jogos lesz vagy nem.
2022. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem hülyeség, de egy fotó alapján nem lehet/szabad. És érteni kell hozzá, vannak erre szakosodott emberek. (Testbeszéd, arckifejezés, stb)
2022. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
ez ugyanolyan marhaság mint a családállítás.
2022. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!