Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Menyire lesz csalódott?

Menyire lesz csalódott?

Figyelt kérdés
Unokaöcsèm most fog ballagni. Megigèrtem, hogy el fogok menni. Ma szóltak, hogy ugyan azon a napon lesz egy tovàbb kèpzès. A kèpzès utàn egyből lemennèk, a csalàdi ebèdre, de csak du. 3 ra èrnèk oda.A ballagàsa 9-től lenne, utànna egy ebèd Szerintetek mennyire lesz csalódott?
2022. máj. 22. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát én az unokabatyamat max évente látom, marhára nem rázta meg, ha ne, jönne el a ballagasomra. Neked kell tudni milyen a viszonyított. Amúgy a figxinPisti, valami közbe jött, csak délután 3ra érek oda miért nem opcio?
2022. máj. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ami lemaradt, àltalànos iskolàból ballag,plusz apum is beközölte, hogy angliàba utazik...
2022. máj. 22. 07:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Èn is èvente 1-2* làtom őt, karàcsonykor, vagy lemegyek a kosàrlabda macsère, ès jó a kapcsolatunk. Az biztos, hogy 3 ra leèrek, vagy hamarabb, mert az vizsga utàn èn indulok...
2022. máj. 22. 07:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem túléli,nincs közeli napi szintű kapcsolatotok..sőt
2022. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, milyen továbbképzésre mehet az, aki kb egy szót sem tud leírni?
2022. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék az. Tisztában vagyok, hogy a világ nem rólam szól és örülnék, hogy egyáltalán el akarsz jönni. Ha "csak" ebédre is.
2022. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát honnan tudhatnánk egy számunkra teljesen ismeretlen emberről hogy mennyire elsz csalódott? A lehet egyáltalán nem érdeklitől a végigsírja emiatt az egészet skálán bárhol lehet.
2022. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!