Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elítélhető ezért a sógornőm?...

Elítélhető ezért a sógornőm? Tennétek valamit?

Figyelt kérdés
A férjem báttyja 3 éve stroke-ot kapott, és azóta sajnos lebénult, ápolásra szorul. Van egy felesége, aki jóval fiatalabb nála, 20 év a korkülönbség, 40-59 évesek. A betegsége óta ő látja el a sógoromat és a kenyérkereső is, egyébként jóban vagyunk vele. Nemrég ugyanott kezdtem el dolgozni, hol a sógornőm is van, és munka után véletlenül megláttam a hátsó parkolóba egy fiatalabb (35 körüli) férfival ölelkezni. Másoktól is hallottam már, hogy látták őket a szomszéd városban kézen fogva sétálni, de amígy nem láttam addig nem igazán hittem. Többször is hátra mentem azóta és mindig ott találom őket együtt. Még nem szóltam róla senkinek, a férjemnek sem. Talán nem is kellene? Vagy mégsem helyes a sógorommal szemben? Viszont ha elválnának nem igazán lenne aki ápolja.

2022. máj. 30. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 Andizsuzsi ***** válasza:
87%
Semmiközöd hozzá. Az ő életük.
2022. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez nem az a helyzet amibe bele lehet, vagy kellene szólnod.

Nem rád tartozik.

Fordított helyzetbe gondolj egyszer bele. Sógorod is ápolná őt, vagy az első adandó alkalommal lelépett volna már?

Vagy képzeld a sógornőd helyébe magad..

2022. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
91%

Ha válni akar, azt egy balhéval nem tudod megakadályozni.

Lehet, nem is akar, de nem egy idős ápolónő, fiatal, hiányozhat neki egy férfi kapcsolat. Lehet, a ffi sem akar többet.

2022. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
87%

Semmi közöd hozzá, ne szólj bele, ne meséld senkinek!

Ne nézz oda ha látod őket, ne leskelődj utánuk!

2022. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
90%

Elvárnád tőle, hogy egy magatehetetlen férfihoz legyen hűséges, csak hogy legyen, aki ingyen ápolja a sógort helyettetek??

Jól teszi, hogy folytatja az életét, te meg ne leskelődj és ne szólj bele.

2022. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi ideje tarthat közöttük, de ahogy hallom már néhány hónapja. Ahogy én látom őket szerelmesnek tűnnek. De ha nem tudom meg, akkor nem vettem volna észre semmit, illetve most sem lehet észrevenni semmi furcsát a viselkedésében, nem érezni, hogy másképp bánna a férjével. Pont tegnap voltunk nálunk, és direkt kritikusabban figyeltem, de nem láttam semmi apró jelét annak, hogy feszültség lenne közöttük, vagy hanyagabb lenne a sógorommal szemben. A sógorom sem említett semmi furcaságot, pedig naponta beszélünk telefonon. Úgyhogy nem tudom mi a helyzet igazából.
2022. máj. 30. 11:37
 7/62 anonim ***** válasza:
86%
Semmi közöd hozzá! Belegondoltál abba milyen lehet egy béna embert ápolni, aki lehet maga alá is csinál? Persze hogy hiányzik neki egy férfi érintése, közelsége aki egészséges. Ne kavard a szart, és ne leskelődj utána.
2022. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ne tegyél semmit. Nem látsz bele az otthoni életükbe, az érzéseikbe. A végén lehet, hogy e jönnél ki belőle amúgyis rosszul.
2022. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
84%
tehát az egészben az befolyásol, hogy félsz, oda lesz az ingyen csicska. magadat nem tartod elitélendőnek?Egy: semmi közöd más magánéletéhez, szerelmi ügyeihez. Kettő: fogd már fel miben él az a szerencsétlen nő napi szinten....
2022. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
80%
Aki úgy pofázik mint az utolsó, az olyanok várják csak el a dolgokat, és engednek meg mindent maguknak.Nőgyűlölő selejt.
2022. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!