Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elvárható egy 14 és 17 éves...

Elvárható egy 14 és 17 éves gyerektől hogy boldog szülinapot kívánjanak a 6 éves unokatestvérüknek?

Figyelt kérdés
A 6 éves nem érzékel ebből semmit,de már tavaly meg azelött is ezt csinálták. Szülinap után megjelennek maradt e torta? De boldog szülinapot egyik se kíván a kicsinek.
2022. jún. 1. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát ki nevelte azt a két gyereket? Nem is értem..?
2022. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem én neveltem őket 😆


Apjukkal élnek egyébként

2022. jún. 1. 19:27
 3/15 A kérdező kommentje:

De bosszant h ilyenek,a nagyobbiknak jövő héten a másiknak hónap végén lesz a szülinapja... már megy a célozgatás h mit szeretnének,nem e adok bele...

Erősen gondolkozom h idén egyik se kap semmit. De konkrétan nem engem vettek semmibe hanem a gyerekem... de ő ezt nem érzékeli

2022. jún. 1. 19:30
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Elvárható lenne, főleg ha van pofájukon bőr a tortából kérni.
2022. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
"Sajnos nem maradt torta, és nektek is boldog születésnapot!"
2022. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Elvárható, de egy beszélgetés nem ártana a két delikvenssel.
2022. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Én nem adnék, és megmondanám a szülőknek, hogy ezért.
2022. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Akkor ha jól értem, a 6 éves az másik apukától van, a két nagy meg nem él veled?

Ezt akkor is nevelési problémának érzékelem, vagy pedig hogy a gyerekek közt nincs kötődés ami így érthető is lenne ha együtt sem élnek.

Esetleg az apjukkal is érdemes volna beszélni erről, hogy nem féltékenyek-e a kisebbre, meg persze te érzed hogy van-e testvéri kötelék. Mondjuk biztos beolvastam volna a nagyobbaknak, hogy nem szégyellik-e magukat hogy fel sem köszöntik a tesójukat, a torta meg kéne...

2022. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

8-as unokatesók, nem féltesók.


Ez szimpla neveletlenség és tapintatlanság a részükről.

2022. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Bocsi benéztem. Akkor meg szólnék a testvéremnek hogy a gyerekei ne kéregessenek a tortából ha a bulin nem vettek részt.

Így talán érthetőbb hogy a két nagy a kis "hülye" uncsitesóval nem foglalkozik, bár emberileg azért gázos. Szülinapjukra max egy képeslapot adnék, ha csalódottak, közölném hogy ők ennyit se adtak az uncsijuknak. De azért világra szóló drámát nem kell csinálni két flegma tini miatt.

2022. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!