Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőmet tényleg minden...

Sógornőmet tényleg minden lehetséges fórumon fel kellett volna köszönteni?

Figyelt kérdés
Mentünk, vittük a tortát, ajándékot, nem szoktunk nagyobb banzájt csapni. 50 éves lett, általában desszert, ital, ilyesmiket szoktunk ajándékozni. Mivel nagy a család, havonta van minimum egy ilyen alkalom. Adjuk át az ajándékot, hogy boldog szülinapot, erre elkezdett sírni, hogy nem köszöntöttük fel a fészbukon. Azt hittem, ledobom a tortát. Most komolyan, hogy lehet valaki ennyire gyerekes, összejön a család, őt ünnepeljük, de ez nem elég?

2022. jún. 2. 10:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan fontos ez? Én is inkabb letiltottam h enyém kijelezze igy nem kell megköszöngetni sem.
2022. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! Én sem szoktam (vagy csak alig) felköszönteni FB-n a közeli ismerőseimet, családtagjaimat, esetleg messengeren írok nekik pluszban, de nem úgy, hogy más is lássa kiposztolva. Ha meg személyes találka is lesz, akkor pláne nem. Fura nő.
2022. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 HoneyBunny ***** válasza:
100%

En letiltottam a posztolast a falamra, a fenykepmegjelolest is, kb minden nyilvanosat xd Azota en sem kapok csak maximum 4 koszontest uzenetben. Egyebkent megertelek, az en csaladom is ilyen "facebook-mintacsalad", sosem posztolok semmit es egyszer akkora hiszteriat vertek ki a csaladi osszeuleskor, mint az allat. En biztos letiltom, hogy lassak mit rakok ki meg ilyenek es amikor megmutattam volna, hogy nem is posztolok semmit, inkabb ignoraltak es szidtak tovabb. XD Aztan este pakoltak fel a kozos kepeket "kiscsalad-nagycsalad szivecskemosolygosfej" cimmel. Nagyot rohogtem.

Valoszinuleg a sogornodnek is fontosabb mit latnak vadidegen emberek az oldalan, mint az, hogy a szerettei korulveszik es unneplik. Az, hogy ezen sirt, elegge manipulativ szemelyisegre utal es ezt nem sertesbol mondom, ne haragudj! Tuti soha tobbe nem faradoznek erte, ahogy elottem is irtak mar sokan, innentol kapna egy facebook posztot, aztan ennyi.

2022. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nálam sem látszik a szülinap, akkor ez nem egyedi eset. De hát másnak ez olyan, mintha gyerek lenne.

Köszönöm a válaszokat.

2022. jún. 3. 05:53
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én leültem volna a röhögéstől és na akkor sírhatna.
2022. jún. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Hát így ezt elolvasva én tuti nem bírtam volna ki röhögés nélkül. Következő alkalommal meg csak facebookon köszöntöttem volna fel, sehol máshol. Aztán ha kérdőre von, megmondtam volna neki, h neki úgy is ez a fontos, múltkori alkalommal is ezért sírt.


Szánalmasan gyerekes ez, pláne 50 évesen. Ha én vettem/csináltam volna a tortát, akkor tuti nem adtam volna neki egy morzsát se, hanem fogtam volna a telefonom, aztán küldök neki egy torta emojit, hogy nekünk itt az igazi, neked meg ott a facebookos.

2022. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!