Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire őszinte a távolabbi...

Mennyire őszinte a távolabbi rokonok között a szeretet? Honnan tudni, hogy van egyáltalán? Sokkal inkább rivalizálásnak tűnik.

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
CSAK AZÉRT, MERT rokon, nincs semmiféle szeretet. Ha ismerik egymást, akkor lehet szeretet is meg utálat is, meg bármi a kettö között.
2022. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Közeli rokonok között mennyire őszinte? A szeretet vagy van, vagy nincs két ember között, ennek semmi köze a rokonsági fokhoz. Hacsak nem annyi, hogy milyen társadalmi stigma kapcsolódik a szeretet hiányának nyílt kimutatásához - ennek viszont az őszinteséghez nincs köze.
2022. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi a búbánatnak kell velük egy azstalhoz ülni ünnepekkor, feszengeni, egymásnak beszámolni az életünk történéseiről?
2022. júl. 3. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Én egypár unokatestveremet nem is tudom mikor láttam utoljára. Meg van egy nagynéném, akit be se engedek a házba, annyira pletykás.
2022. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak a kötelező jajj de fontos vagy mert rokonok vagyunk rész, több nem.
2022. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szüleimmel és tesómmal van szeretet. Szeretünk együtt lenni, programokat szervezünk, segítünk egymásnak mindenben.


Távolabbi, unokatesók, nagynénik.. Velük is tartjuk a kapcsolatot, karácsonykor szülinapkor találkozunk, beszélgetünk, társasozunk, de az nem olyan mély, kicsit inkább megszokás, mert rokon. Jóban vagyunk, de ennyi.

2022. júl. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kriszpo ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy azzala rokoddal mennyire vagy jóban, mennyire "rezegtek egy frekvencián". Én egyik távoli rokonomat sem utálom, csak elvagyok velük. Néha beszélünk, írunk egymásnak és ennyi. Gyakorlatilag az embernek a legfontosabb a családja kell hogy legyen, akikkel együtt él.

Rivalizálásról szó sincs.

2022. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol őszinte a szeretet és van ahol csak képmutatás. Családja (rokonsága) válogatja. Mi nagyon-nagyon összetartó család vagyunk és örülünk, ha találkozhatunk. Voltak évek, amikor 40-50 ember volt együtt, de ez már soknak fárasztó volt (utazás), de a szeretet, a vonzódás - maradt.
2022. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!