Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit mondjak, ha egy rokon...

Mit mondjak, ha egy rokon kérdezi mit hozzon születésnapomra?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a születésnapom, amire mindig jönnek rokonok, és ezelőtt mindig megkérdezik, hogy mit szeretnék kapni, viszont én ilyenkor nen tudok mit mondani, mert egyszerűen nem tudnék semmit mondani aminek örülnék, de ha azt mondom, hogy semmit akkor megsértődnek. Mit kellene mondanom?

2022. júl. 18. 20:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

Például én kaptam 1 kiló modellgyurmát meg egy tubus akrillt, fehéret. 3000 forint volt összesen, madarat lehetne fogatni velem. 😁


Vagy a csomag nyomtatópapírnak és az 1200 forintos övemnek is nagyon örültem.


Kicsiben kell gondolkodni. Az a baj, hogy túl van tolva ez a szülinapi téma. Nem kell nagy dolog, pratikus dolog kell.

2022. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%
Bármit kérsz, mondd hogy csomagolás nélkül szeretnéd. Egy szebb ajándék zacskó 2000Ft, és a csomagoló papír is tök drága és semmire nem tudod használni, vagy egy jó szülinapi üdvözlő lap is elég sok pénz. Ráadásul csak szemetet gyárt, az ajándékozó meg fölöslegesen költekezik.
2022. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!