Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért vannak megsértődve hogy...

Miért vannak megsértődve hogy nem megyünk az esküvőre?

Figyelt kérdés

Féltestvérem tegnap szólt hogy szeptember 3-n esküvő meg lagzi. Terhes és a csók+ babaváró miatt kell a házasság.

Megköszöntem a neghívást de mondtam hogy mi nem negyünk. Iskolakezdés elött akig egy hónappal szólnak. Egyedül nevelem a 6 és 9 és éves lányomat.Talán ha kicsit elöbb hívnak meg...

De most mindenki szemébe én vagyok rossz..


2022. júl. 24. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
40%

"De várnak pénzt a meghívóba amit hoztak pénz kérő versike van.

És egy szóval nem mondták hogy nem az ajándék a fontos."


Kamu kérdés?


Azt mondod felhívtad őket, megmondtad, hogy nem tudsz semmit adni, mert iskolakezdésre spórolsz.


Éééés? Erre mit mondtak?


Mert te csak annyit írtál, hogy a meghívóba benne van, nem ajándkot várnak, hanem pénzt (nyilván aki megteheti) és hogy nem mondták, hogy nem az ajándék a fontos.


De akkor mit mondtak??

2022. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 A kérdező kommentje:

Hümmögtek meg gondoljam át még és jelezzek vissza.

Nagymamámtól nagynénémtől,apám feleségétől meg hallom vissza mekkora bunkó vagyok

2022. júl. 24. 18:38
 43/73 anonim ***** válasza:
94%
Na és? Hagy mondják. Én sem költenék egy fityinget se rájuk.
2022. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
24%

Én is megsértődtem volna a testvéred helyében, és tudod, miért? Azért, mert azt feltételezed róla, hogy a saját testvérét csak a pénzéért hívja meg!

Az, hogy a meghívóban benne van, az egy dolog, a legtöbb helyen manapság így szokás - mellesleg nem is azért, hogy gyere hozd a pénzt, hanem amiatt, hogyha hozol valamit, inkább pénzt hozz, mint a hatvanadik szamovárt, mert az értelmetlen.

De ha nekem a húgom benyögné, hogy nem jön, merapénz, én is megsértődnék és bunkónak tartanám. Nem azért, hogy nem fér bele neki, hanem azért, hogy ennyire pénzéhesnek tart a saját testvérem...


Zárójel: a sorsjegy szerintem tök jó ajándék. Mi is mindig csapunk hozzá, ha megyünk valahova. Volt olyan, hogy csak sorsjegyet adtunk, meg jelképes apró ajándékot, és igenis örültek neki!

2022. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, ja most meghalna valaki közeli hozzátartozó, akkor a sulikezdésre hivatkozva a temetésre se mennél, mert koszorút kell venni? Ha jövő héten eltörik a lábad és jön két hónap tp, akkor a gyerekek nem mennek iskolába?
2022. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
83%
Ne törődj velük, nagyon sajnálak hogy egyedül kell nevelnek a gyerekeket,ki tartást,és semmi okod hogy emiatt rosszul érezd magad,mindenki tudhatná hogy egy iskola beszerzés egy kész vagyon
2022. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
88%

Koszorú felénk egy 10-es, esküvő meg a többszöröse.

Ne foglalkozz velük. Későn szóltak, nem is értem hogy bírták megszervezni?

Hogy van hely? Zenekar, étterem?

Mondd, hogy esküvőre mész, lagziba nem.

2022. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
84%
44.mit képzelsz magadról hogy így beszélsz??gondoljátok bele hogy mennyibe kerül egy be iskolázás főleg ha egyedül neveli,idióta vagy
2022. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
66%
47, nyugodtan adhat 10ezret is ajándékba.
2022. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
92%

nem is értem.

1 hónappal előtte szólnak és te vagy a bunkó?

2022. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!