Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért vannak megsértődve hogy...

Miért vannak megsértődve hogy nem megyünk az esküvőre?

Figyelt kérdés

Féltestvérem tegnap szólt hogy szeptember 3-n esküvő meg lagzi. Terhes és a csók+ babaváró miatt kell a házasság.

Megköszöntem a neghívást de mondtam hogy mi nem negyünk. Iskolakezdés elött akig egy hónappal szólnak. Egyedül nevelem a 6 és 9 és éves lányomat.Talán ha kicsit elöbb hívnak meg...

De most mindenki szemébe én vagyok rossz..


2022. júl. 24. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz velük! Nekem nagynéném szólt anno szerdán, hogy pénteken van az unokatesóm ballagása és megmondtam neki, hogy sajnos nem fogok tudni elmenni, mert akkor még két szakgimnázium mellett nyelviskolában is tanítottam és már olyankor nem lehetett helyettesítést szervezni. Azóta nem beszél velem, de neki ez rosszabb, mint nekem.
2022. júl. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
100%
A szertartásra elmennék és ennyi.
2022. júl. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
100%

59 biztos van annyi tartalék a kérdezonek, hogy a gyerekeinek cipőt vegyen. Talán pont ezt a tartalékot nem akarja elszorni lagzira.

Bocsi de aki lagzit tud tartani manapsag, az jómódú. Ha nem telik rá, ne tartson. Elég hülyén jön ki ez manapság, hogy mindenki elvárja hogy fizesse a vendég a "fogyasztását", aztán megnézném milyen étterembe van 20 ezerbe a sultestal meg a csontleves... A puccot fizettetik meg, de sajnos arra meg nincs minden vendégnek ravalo.

2022. júl. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
6%
#63: Ha lenne tartaléka, akkor nem írta volna ki a kérdést, hanem elmenne... Mindezt két gyerek mellett, egyedül. És csodálkozunk, amikor valaki le meri írni, hogy nem mindenkinek kellene gyereket vállalni
2022. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
96%

Akkor ne adjon semkit, vagy menjen csak a szertartâsra, ha ezen megsértődik a pár, annyit is érnek.


Mondjuk iskolakezdésből apuka is kivehetné a részét( ha van).

2022. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
100%
64 szerintem inkább nem kéne mindenkinek lagzit tartani. A család egy életre szóló kaland, a lagzi csak egy egynapos rongyrazas ha nincs ravalo.
2022. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lenne jogos a sértődöttsége, ha ő a visszautasításod után azt mondta volna, hogy ne viccelj, gyertek csak nyugodtan, nem a pénzedet várják, hanem a társaságotokat, ünnepeljetek velük, vagy biztatott volna, hogy ha így kellemetlennek érzed, akkor csatlakozz csak a polgárira.

De azzal, hogy csak hümmögtek, hogy gondold át...nos, abban benne volt, hogy pénzt várnak, nem társaságot. Az meg, hogy a rokonságban képes volt ezt úgy elhinteni, hogy mos tmeg rád bunkózik mindenki...én a magam részéről megkönnyebbülnék, mert akkor a cslaád ezen rendkívül visszataszító és haszonleső részétől megszabadulhatnék! Mert hogy a továbbiakban nem jópofiznék velük, az biztos! Biztos épp elég kellemetlen ez neked, nem kellett volna még jobban égetni téged.

2022. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 A kérdező kommentje:
Van tartalékom de nem erre a hirtelen jött esküvőre. Jövő hétem a kisebbik gyerek sem negy már oviba mivel szünet van meg már iskolás lesz aug ne megy,ő is megy táborba arra is kell pénz
2022. júl. 25. 16:20
 69/73 anonim ***** válasza:
100%
Ne is költsd más nászajándékára a kevés megtakarítod pénzed.
2022. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
87%
Sosem értettem ezt a nászajándéknak minimum 50-100 ezer forintot adni az ifjú párnak, utána a menyasszonytáncnál meg legalább egy 10est bedobni a menyasszony kosarába...szerintem ez annyira prosztó.
2022. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!