Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi lehet erre a megoldás?...

Mi lehet erre a megoldás? Hogy lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az hogy az idősebb nagyszüleim csináltak maguknak facebookot amiben én segítettem nekik,hogy a távolabbi ismerősökkel rokonokkal is tudják tartani a kapcsolatot.

Akit kértek azokat bejelöltük nekik. Mindenki visszajelölte,kivéve a menye.

Amúgy semmi gond nincs vele,csak ő tanár és a gyerekei nagy diplomások így eléggé gőgösek,és viszonylag szeretik azokat lenézni akik nem doktori diplomások és nem milliomosok. Lényegében a menynek és az gyerekeinek mindenki be van jelölve ismerősnek a családból kivéve mi nem.

Bár mi semmi rosszat nem tettünk ellenük,sőt ott segítettünk ahol tudtunk de ugye az a bizonyos lenézés bennük van.

Állításuk szerint azért nem jelölik vissza a nagyszülőket, mert hogy én mint unoka állok az egész profil mögött,és velem beszélnének :DDD


Így most a nagyszüleim is rám pikkelnek hogy nem tudják tartani a kapcsolatot a fiával és unokáival... (Amúgy magasról xarnak az unokái és a menye rájuk,csak ők nem látják ezt, de ugye az egész családnak ők a szemük fénye a végzettségeik miatt).


Hogy lehetne ezt a helyzetet orvosolni,vagy bizonyítani hogy a facebook profil mögött nem én állok? (Gyerekes...)



2022. júl. 28. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A nagyszüleid szemtől szembe vagy telefonon tisztázzák ezt a menyükkel, te ne folyj bele. Ill. elsősorban a fiukkal beszéljenek. Ő legalább visszajelölte őket, vagy megtagadta anyját/apját hiúságból? Ha az unokák már nagyok, akkor őket is külön be lehetne jelölni. Ha nem írnak vissza, az ő saruk, nem másé.

Neked az égvilágon semmit se kell itt bizonyítanod. Te az informatikai háttértudásodat adod hozzá, mást nem.

2022. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem,a fiúknak nincs fb-je,azért jelölte be a menyét.
2022. júl. 28. 12:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem csinál ő egyet? Azt a két perc fáradtságot megérné, ha szeretné a kapcsolatot tartani a szüleivel...
2022. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Annelkul is tud irni vagy hivno oket , hogy facen ismerosok lennenek. Gondolom a fiukkal facebook letezese elott is tartottak a kapcsolatot . Lehet ezentul is felhivni telefonon.

Gyerekes vagy te is mar ne is haragudj.

2022. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Neked mért kéne bármit orvosolnod? Így is többet tettél, mint elvárható lett volna. Fú, de vihar a biliben, ha egyáltalán valódi a kérdés, mert nagyon gagyi!
2022. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
én is vihar a biliben-t mondanék... :)))
2022. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4: Mert gondolom nem lehet képet,vagy videóhívást indítani fb nélkül. Gondolom írt már nekik de az üzenetet nem látta. Kinek milyen adatvédelmi beállítás van beállítva.


Szokta HÍVNI őket telefonon,ez írva is volt,de jobb lenne úgy válaszolni ANÉLKÜL hogy kötekednél. 🤦

2022. júl. 28. 13:02
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

(Nyugi kérdező, sok válaszoló lesz, akinek a szemében te leszel a hibás, bármit rád aggatnak majd, csak hogy beszólhassanak valamit, ezeket próbáld elengedni, válaszra se méltatni.)


Szerintem sem kell bizonygatnod semmit, egyszer elmondod, hogy nem, nem te állsz a face profil mögött, te csak megcsináltad nekik, hogy tudjanak beszélgetni az unokákkal, családdal stb. Ha nem hiszik el, ő bajuk, de nyilvánvaló, hogy nem ez az igazi oka annak, hogy jelöli vissza a nagyszülőket.


"Így most a nagyszüleim is rám pikkelnek hogy nem tudják tartani a kapcsolatot a fiával és unokáival"

Ezt mondjuk nem értem, miért gondolják a nagyszülők, hogy ez a te sarad?

2022. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

*hogy NEM jelöli vissza a nagyszülőket


Bocsánat, kimaradt a "nem" szó :)

2022. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Lehet hivni , irni es videohivast is inditani . Nem kell ismerosnek lenniuk facebookon.

Nekem sem ismerosom anyosom, de mesengeren hiv es ir. Amit amugy utalok mert minek engem hivogat. Hivja fel a fiat vagy az unokajat ha veluk akar beszelni. Pedig joban vagyunk , szeretjuk egymast , de minek hivogasson csak ugy...

2022. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!