Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan barátotok, aki...

Van olyan barátotok, aki abszolút családtagnak számít?

Figyelt kérdés
Miben mutatkozik ez meg?

2022. aug. 1. 07:56
1 2
 1/11 Kólauborkával ***** válasza:
88%
Azt a keveset akit a barátomnak nevezek az mind. Ki be jöhet, jóban van szülökkel, tesókkal is, segítünk is egymásnak kölcsönösen.
2022. aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen a gyerekkori barátnőm. Neki a szülei alkooholisták voltak, így a tőrödést, szeretetet a szüleimtől kapott. Anyumék nagyon szerették ahogy engem is. Amikor a szüleim pár éve meghaltak, nekem természetes volt, hogy mindennek a felét ő is örökölte, még ha nem is volt törvényesen lepapírozva.Nekem a testvérem, bár nem törvény szerint. Egyébként így is mutatkozunk be, hogy tesók vagyunk. De majd 40 év barátság után nyugodt szívvel mondhatjuk ezt.
2022. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
09.14-es, csodálatos szüleid voltak, minden elismerésem a családodnak. Szerencsés ember a barátod, hogy ilyen szerető, befogadó családot kapot a saját vérszerinti családja helyett.
2022. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Manapság ez már ritka, de a "régi világból" sok ilyen történetet hallottam, különösen a sok háborús hadiárva és az '56-os események után, nagymamámnak és apámnak is volt ilyen "fogadott testvére", akivel baráti szinten voltak egész életükben, pedig csak a szomszéd gyerek volt eredetileg ez a személy. Csak hát mindkét esetben ellőtték a szülőket, és befogadták magukhoz. Nem tudom ennek volt-e hivatalos formája is, vagy csak úgy "de facto" megtörtént.
2022. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Én anyám legjobb barátnőjére tekintem annak, bár gimiben ismerték egymást, pontosabban a kollégiumban, de érettségi után váltak legjobb barátnőkké, mivel anyám az ő volt vőlegényének a helyére került az iskolában mint képesítés nélküli pedagógus, és a temetésen pl segített neki, pár dolgot elhozni a volt vőlegényétől, aztán elhívta őt a Balatonra, ahol életében először járt É. Néni. A sorsuk is közös, mert mindketten megözvegyültek, és csak fiúgyermekeik vannak, de én olykor a tanár című sorozatból anyám legjobb barátnőjét, Anyu kettőnek hívom.
2022. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Igen. A szomszédainkkal (anyuméknál) barátkoztunk ösdze annyira, mintha a testvéreink lennének.

A költözésünk után is megmaradt ez a viszony. A családunkba is fogadtuk őket. A gyerekeink keresztszülei lettek

2022. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2022. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4 jó barátom van, 1 nő és 3 férfi. Ismerjük egymás családját, barátait és mindig segítünk egymásnak.

Nekem elég hülye családom van, anyámat és papámat (anyám apja) létszámitva.

2022. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2022. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiam keredztapja, a legjobb barátom.
2022. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!