Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A te családodban vannak...

A te családodban vannak leszbikus/meleg személyek? Hogyan viselkednél velük?

Figyelt kérdés

1 éve van egy párom, neki van egy féltestvére, aki egy nővel van együtt már huzamosabb ideje, tehát leszbikus vagy biszex. De én nem találkoztam még vele, mert kint él Washingtonban. Egyszer volt itthon tavaly a barátnőjével, partenrnőjével vagy nem tudom hogy mondjákkal együtt, de akkor nem találkoztam velük, mert még nem laktunk együtt a párommal, frissebb volt a kapcsolat. De most a jövőhéten megint fognak hazajönni, és most biztosan fogok velük találkozni, mert már együtt élek a párommal és az anyósjelöltékkel is jóban vagyok/mindig együtt szoktunk menni hozzájuk.


Viszont nem tudom, hogy kell viselkedni ilyen helyzetben, én még sosem ismertem leszbikusokat/melegeket. Idősebbek is nálam, azt mondják pénzesebbek is,iskolázottabbak is, angolul sem beszélek valami jól. Félek, hogy hogy fog zajlani ez az egész.Tanácsok?



2022. aug. 3. 11:04
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
97%
Engedd el ezt, hogy szerepelni akarsz, meg ennyire "jó" benyomast tenni, "jó pontokat" szerezni. Így csak görcsösnek tűnsz. Legyél ott, és ha felmerül egy téma, amihez hozzá tudsz szólni, kapcsolódj be. A diplomások sem csak tudományos kérdésekről csevegnek ám. Az meg, hogy leszbikus, nem oszt nem szoroz, az én tesóm biszexuális, semmivel se kell vele mashogy dumalni, mint akarki massal, szexről úgyse beszeltek majd.
2022. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
96%

Hidd el, ismersz te melegeket, csak nem tudsz róla. Az ember nem szokta a homlokára tetoválni az ilyet.

A nyelvi korlátoknál meg gondolom sógornő segít. Beszélgetésnél meg amúgy se kell atomfizikát vitatni, egyszerű small talk.

2022. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
5%
Nincsenek és nem is lesznek!!?
2022. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Találkozol két ismeretlen emberrel, ennyi fog történi. Nem kell erre készülni, esetleg angol tudásod felfrissitheted. Persze ezt akkor is megtehetnéd ha heterók, telejesen mindegy.
2022. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
47%
Mi az, hogy milyenek. A heterok sem mind egyformák. Nem minden hetero buta, mint te.
2022. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
98%
Én. Úgy viselkednek velem mint bárki mással. Szerencsére
2022. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
13%
Nincsenek.
2022. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
95%
Az unokatestvérem. Sajnálom, mert nem vállalhatja fel nyíltan, mert az valószínűleg a pályafutása végét jelentené. Orvos egy budapesti kórházban. Pont ugyanúgy bánok vele mint bárkivel, ettől ugyanúgy az unokatestvérem marad. Egy korosztály vagyunk, nagyon jó a viszonyunk. Amikor bevallotta, hogy a saját neméhez vonzódik, akkor bocsánatot kértem tőle, hogy minden buliban csajozással "zaklattam".
2022. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem erősítsd az angol tudásodat. Gondolom a rokon hölgy megmutatja az amerikai barátnőjének Magyarországot. Lehet beszélgetni arról, hogy mit érdemes megnézni...
2022. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz angolul, akkor az üdvözlésen és a bárgyú mosolyon kívül sehogy. Nem kell mindenkivel beszélgetni. Az anyónak se akarj megfelelni, viszont a saját érdekedben gyakorold az angolt. A beszédpartner szexuális orientációjától teljesen függetlenül. Ember, nem földönkívüli.
2022. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!