Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » 76 éves nénikém kórházba...

76 éves nénikém kórházba került és most lesz a születésnapja. Milyen apróságot vihetnék be neki aminek örülne? Nem tárgyi dologra gondolok, mert az csak útban lenne ott.

Figyelt kérdés

Sütit már visz a nagybátyám. Enni innivalóval el van látva meg olvasnivalóval is.

Virágot tilos vinni. De üres kézzel mégsem szeretnék beállítani. Jól jönne valami ötlet.

Annyi infó van még, hogy laktózérzékeny.


2022. aug. 11. 16:30
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

40 köszönöm. Nagyon jó ötlet volt a dinnye. ❤ Jóízűen elfogyott az egész. 🙂 A magoknak is nagyon örült. Pontosan tudtam, hogy így lesz csak te kötözködtél ezen is 41es. Egyébként meg volt a szobában hűtő. 🙃

A "szegény néni" pedig a nagynéném aki anyám helyett felnevelet, olyan mintha a lánya lennék és majd kiugrott a bőréből, hogy találkoztunk.

Csak szerettem volna visszajelezni az eredményt annak aki segített.

Tovább nem követem a kérdést mert elmebetegek trollkodására nem vagyok kíváncsi. 😝

2022. aug. 12. 20:52
 42/43 anonim ***** válasza:
64%

Örülök neki, remélem hamar felépül! :)


Kedves többiek, nem lehetne, hogy elengeditek ezt a témát? Csak úgy emberbaráti szeretetből, vagy azért, mert mondjuk nagylelkűek vagytok? :)

Jó hétvégét mindenkinek :)

2022. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Legyen ez a végszó! ❤
2022. aug. 12. 21:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!