Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon rosszul esett, megpróbá...

Nagyon rosszul esett, megpróbáljam megbeszélni?

Figyelt kérdés

A sógornőméknek 1 hónap múlva lesz az esküvőjük. 2 hét múlva legény/lánybúcsú. A férjem nővére megy férjhez. A férjemet hétvégén hívták meg a legénybúcsúra. Én is vártam a meghívást a lánybúcsúra de nem jött.

És nagyon szíven ütött, azt hittem engem is meghívnak. Jóban vagyok a sógornőmmel, időnként össze is járunk, beszélgetünk, anyósoméknál is sokszor találkozunk. Ő a fiúnk keresztanyja.

Először az jutott eszembe, hogy erről az oldalról még nem mentek ki a "meghívók", de már igen. Aztán az jutott eszembe, hogy elfelejtettek. Rá kérdezzek? Még sírtam is emiatt, hogy azt hittem vagyunk olyan jóban, hogy ott legyek. Főleg így, hogy a férjem az ő vőlegényének megy a legénybúcsújára.



2022. szept. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
83%
Rákérdezhetsz. Jobb, ha tisztázzátok, mintha benned marad a tüske. Az is egy variáció, hogy a férjed kérdez rá, de végül is nagylány vagy, nem kell melléd "pesztonka".
2022. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
87%
Rákérdezni szerintem elég erőszakos dolog lenne. Felnőtt nő, bizonyára tudja, kiket akar meghívni. Csak kellemetlenség lenne belőle, ha megkérdeznéd, hiszen téged nyilván nem.
2022. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
78%
Az nem baj, hogy kellemetlenség lesz belőle, a kérdezőnek már most kellemetlen. Az ilyesmit sokkal jobb nyílt kártyákkal tisztázni, mint sértődötten agyonhallgatni, és egy életen át őrizni. Ha nem hívták meg, pedig elvárható lett volna, nem kell őket kímélni. De lehet sima félreértés.
2022. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
93%
Nem kérdeznek rá. Tudomásul vennem. Tudom, hogy rosszul esik, vélem is volt hasonló. Később a menyasszony magatol bocsánatot kért tolem, én nem is utaltam rá.
2022. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
70%

Én nem kérdezném meg, biztosan nem felejtett ki, csak nem akart meghívni.

Tennék róla, hogy a következő években ezt megbánja!

Első alkalommal éreztette, hogy nem vagy a barátnője...viselkedj ezután te is így!

2022. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
72%
Sokra mentél a bocsánatkérésével, 4-es. Nem jobb inkább tisztázni a viszonyokat? Adhat olyan elfogadható indokot , mittudomén, csak az iskolatársait hívta meg, amit a kérdező tudomásul tud venni és megnyugszik. A semmitől nem fog megnyugodni. Vagy simán lehet véletlen baki is. Ha meg direkt nem hívta meg, akkor felül lehet bírálni a viszonyt. Sértődötten úgyse lesz jó.
2022. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
87%

Egyes, most mit ventilálsz?

A menyasszony belátása szerint hívja meg a vendégeket, nem illedelemből, így indokot sem kell adnia.

Simán lehet, hogy akik ott lesznek, azokkal a lányokkal közelebbi viszonyban van, mint a kérdezővel. A rokon az nem barátnő.

2022. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
40%
Egy kérdést megér a dolog.
2022. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
74%

Én nem kérdeznék rá. De ez egy jelzés, hogy nem vagyok benne a pixisben, nem kedvel a sógórnő.

Egy hűvös távolságtartás maradna a részemről az irányába.

Én ilyen sérelmet soha nem bocsájtok meg.

Te kuncsorogj magyarázatért. Az megalázó.

2022. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
90%
Leanybucsura azért az ember lánya a legjobb barátnőit szokta meghivni....
2022. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!