Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy lépjek túl rajta, hogy a...

Hogy lépjek túl rajta, hogy a születésnapom nem rólam szólt, hanem a kedves családom által kavart perpatvarról?

Figyelt kérdés

Jó indult az egész, de aztán az ünneplés helyett a rokonok elkeztek a pletykálásra figyelni. Elkezdték szapulni, lesajnálni a nővéremet, mert 39 éves és egyedülálló, hogy elrontotta az életét és társai. Ő pedig ekkor már jól állt alkohol terén, és elkezdte mondogatni a női lakótársának, hogy akkor csókolja már meg szánalomból legalább ő. Meg hogy miért nem próbálták már ki előbb egymással. Mire a nő azt mondta még iszik rá egy kicsit majd meglátja. A nővérem hisztizve magyarázta, hogy de tényleg smároljanak már, nagybátyámék, nagyszüleim kiakadtak rajta, anyám elkezte őket kiosztani, hogy miért nem hagyják békén a nővéremet, apám anyámnak magyarázott, hogy minek iszik annyit a nővérem, miért nem szólt rá...


Teljesen katasztrófába fordult az egész, és engem kb.mindenki le💩t, és azt is hogy most erről lesz emlékezetes a születésnapom. Mikor a vendégek elmentek, én még akkor is hallgathattam anya és apa veszekedését, ahelyett elnézést kértek volna vagy valami. A rokonságból sem kért senki elnézést tőlem.



2022. okt. 3. 12:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%
Engem a születésnapi zsúrom előtt -közvetlen mielőtt még a vendégek megérkeztek volna- elnadrágoltak( persze mikor még kicsi voltam). Míg magamat kihúzva jártam föl-alá, a dedós öcsém felforgatta az egyik süteményestálat ... és az volt az általános feladat, hogy valakinek mindig árnyékként kell követnie nehogy rosszat csináljon, főleg aki épp közel van hozzá azé volt ez a feladat. Te kérdező verés nélkül megúsztad a szülinapodat tehát mit vagy úgy oda
2022. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát a történtek után engem nem az érdekelne, hogy mellőzve voltam, inkább az hagyna bennem mély nyomot, hogy mit műveltek a nővéremmel.
2022. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
Hihetetlen ez az oldal, hogy itt mindig az adott kérdés kiíróját kell ekézni😂😂😂😂😂
2022. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

Mert olyan nyomorult kérdések/kérdezők vannak.

26 évesen nem őt rajongták körve a szülinapján, és ez bemne olyan nyomot hagyott h segítséget kér ahhoz h túl legyen rajta 😂😂😂

2022. okt. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
Jövőre hívjatok meg engem is.
2022. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
legközelebb nem hívod meg.
2022. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Legközelebb nem kell meghívni a családot, ennyi...
2022. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
63%

#13

A kérdező pártján lennék, ha mindenki jó hangulatban mindennel foglalkozott volna, csak vele nem. Annyiban van igaza, hogy türtőztethették volna magukat annyira, hogy ne pont akkor csináljanak balhét. Prosztó, bunkó család. Kérdező, a történtek fényében annyit mondanék, örülj, hogy nem tehozzád szóltak, mert akihez hozzászóltak, annak jót nem tudtak mondani.

Viszont mivel egy másik családtag lelki szadizása lett az eseményből, nem értem, miért az a kérdező legnagyobb fájdalma, hogy nem vele törődtek. Ha az ablak alatt épp agyonvernek valakit, akkor is megsértődünk, amiért a család a segélyhívót hívogatja, nem pedig a boldog szülinapot éneklik?

2022. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!