Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az mennyire ritka, hogy...

Az mennyire ritka, hogy valaki 30 évesen még több unokatestvérével soha nem találkozott és ők sem keresték sosem?

Figyelt kérdés

2022. nov. 11. 13:37
1 2 3
 1/25 Metionin ***** válasza:
98%
Simán előfordulhat ha a rokonok nem tartják a kapcsolatot. Nekem van vagy 40 unokatesóm de ismertem belőle vagy 4-et és azokkal sem tartom a kapcsolatot, mert minek. Ők szerintem azt sem igen tudják, hogy létezem.
2022. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez elég gyakori eset. A szüleim elváltak apám nem keresett sosem. Apám testvéreire nem is emlékszem így a gyerekeiket (az unokatestvéreimet) sem ismerem.
2022. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Picik voltak az unokatesóim, mikor utoljára láttam őket. Meg sem ismernénk egymást.
2022. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindennapos. Mindenkinek van ezer sokadik unokatestvére szerte a világban. A legtöbbel sosem találkozunk.
2022. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

4 unokatestvérem van, akikkel utoljára 2-3 évesen találkoztam, és van kettő, akikkel soha, és van egy féltestvérem, akivel szintén soha.


Egyszerűen megromlott a családi viszony, illetve nagyon messze élnek, ez nem ritka sajnos😊

2022. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is viszonylag kiterjedt rokonságom van, de a nagymamám halálakor szétrebbent mindenki, ő tartotta egyben a famíliát, tehát mi leszármazottak már nem is ismerjük egymást.
2022. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Én sem keresem sosem az unokatestvéreimet, mert minek, csak azért mert épp rokonok, semmi közöm hozzájuk.
2022. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetben vagyok. Alapból is csak párévenbe láttam őket amíg gyerekek voltunk, kamaszkodom óta meg egyáltalán nem. Nem is hiányoznak, idegen emberek.
2022. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 senior10 ***** válasza:
100%
nem olyan ritka, simán előfordul minden családban ilyen szerintem. válás, durva összeveszés, külföldre költözés, de elég egy másik városba költözés is ehhez.
2022. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Apukámnak és anyukámnak is 4-4 testvére volt, így meglehetősen sok unokatestvérem van, de még több volt, mert néhányan meghaltak közülük. Anyukám tőlünk 100 km-ről származik, és az ottani ág nem mindegyik tagjával találkoztam.
2022. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!