Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jól cselekedtem, vagy undorító...

Jól cselekedtem, vagy undorító vagyok szerintetek is?

Figyelt kérdés

Én 24 éves fiú vagyok. Van egy 22 éves barátnőm. 1 éve vagyunk együtt, 6 hónapja együtt élünk. Az utóbbi 1 hónapban a balhés 19 éves unokatesóm elkezdte zaklatni a barátnőmet. Például, amikor én nem voltam otthon, akkor az ablakon keresztül kukkolta és képeket készített. Volt olyan is, hogy a munkahelye előtt várta őt meg és akarata ellenére vele ment hazáig.

Szóltam neki vagy 10szer szépen, hogy hagyja abba, de ez nem használt. Egyszer amikor egy családi összejövetelen bókolt a barátnőm fenekére, akkor azt mondtam neki, hogy egy élettelen szenny és mi most elmegyünk, őt pedig többé nem akarom látni.

Ez neki nagyon rosszul esett és ezért mindenki rám haragszik. A szüleimen kívül a családból senki nem szól hozzám és nem akar látni. Szerintetek is hiba volt ekkor műsort rendezni egy családi összejövetelen? Bocsánatot kéne tőle kérnem?



2023. jan. 13. 16:14
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
96%
Szerintem jól tetted, jogosan álltál ki magatokért. Max magyarázd el a többi családtagnak hogy mit miért
2023. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
8%
Hát igen,kérj bocsánatot és beszéld meg vele de ha továbbra is zaklat titeket menj ki üvöltsd le és ha utána is folytatja akkor hívd a rendőröket.
2023. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
32%
Jól tetted, hogy kiosztottad, bár én négyszemközt tettem volna.
2023. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
96%

Undorító. Mármint a családod.

Nagyon jól tetted. Biztosan szomorú vagy, hogy nem állnak melléd, de az ilyen mérgező család kiiktatása csak rövid távon veszteség, hosszútavon nyereség lesz.

2023. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még annyit említenék, hogy nem egy egyszerű ember. 16 évesen abbahagyta az iskolát. A szülei már akkor vettek neki egy lakást, hogy majd 18 évesen legyen hova költöznie. Azóta se dolgozott soha csak kapja a szüleitől a pénzt (nem állnak rosszul anyagilag) és lopja a napot.
2023. jan. 13. 16:25
 6/50 anonim ***** válasza:
98%

3-as, szerintem a "szóltam neki 10-szer szépen" fedezi a négyszemközti beszélést.

Ezután a nyilvános megszegyenítés jön már. Nem maradt más.

2023. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
98%
Hát ja, a család szerint nem az a baj, hogy az unokatesó kukkol es titokban fotóz, hanem hogy kimondod, milyen undorító ez, mikor már túlmegy a szemtelenség határán... nagyon jól tetted, es aki ezek után az unokatesód mellé áll, az annyit is ér, örülnék, ha nem szolnanak hozzám soha többé az ilyenek. Jól tetted.
2023. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
97%
Jól tetted, főleg azzal, hogy mindenki előtt kiosztottad. Ha négyszerközt teszed, akkor cxsak elsunnyogja és folytatja óvatosabban. Így legalább mindenki előtt kiderült, hogy mekkora féreg és az is kiderült, hogy hány féreg van még rajta kívül a rokonságban. Tudod aki meg az ő pártját fogja azok után amiket művelt, az nyugodtan mehet vele együtt a süllyesztőbe.
2023. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
97%
Jól tetted, és még igen finom is voltál vele.
2023. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
94%
hát én lehet egy pofont is lenyomtam volna neki
2023. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!