Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jól cselekedtem, vagy undorító...

Jól cselekedtem, vagy undorító vagyok szerintetek is?

Figyelt kérdés

Én 24 éves fiú vagyok. Van egy 22 éves barátnőm. 1 éve vagyunk együtt, 6 hónapja együtt élünk. Az utóbbi 1 hónapban a balhés 19 éves unokatesóm elkezdte zaklatni a barátnőmet. Például, amikor én nem voltam otthon, akkor az ablakon keresztül kukkolta és képeket készített. Volt olyan is, hogy a munkahelye előtt várta őt meg és akarata ellenére vele ment hazáig.

Szóltam neki vagy 10szer szépen, hogy hagyja abba, de ez nem használt. Egyszer amikor egy családi összejövetelen bókolt a barátnőm fenekére, akkor azt mondtam neki, hogy egy élettelen szenny és mi most elmegyünk, őt pedig többé nem akarom látni.

Ez neki nagyon rosszul esett és ezért mindenki rám haragszik. A szüleimen kívül a családból senki nem szól hozzám és nem akar látni. Szerintetek is hiba volt ekkor műsort rendezni egy családi összejövetelen? Bocsánatot kéne tőle kérnem?



2023. jan. 13. 16:14
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon jól tetted egy dologban hibáztál csak, mégpedig abban, hogy nem verted jól szájon.
2023. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon jöl tetted, már szóltál neki nem egyszer, nem használt, nálad betelt a pohár, ennyi! A rokonok miatt sajnállak, hogy nincs normális igazságérzetük, soha nem szerettem az ilyeneket, hogy mindig a barátot, rokont kell védeni még akkor is, ha ő a hunyó.
2023. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
97%
A kukkolás után elég kétértelmű volt a család előtt bókolni, mintha bármit megtehetne és te nem akadályozhatod meg. Nőként hálás lettem volna ilyen kiállásért. A család többi tagjának elmondhatod a reakciód okát, amikor számon kérnek. Több dolgod nincs szerintem.
2023. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk ha én lennék a csajod, már a rendőrségre mentem volna, és feljelentettem volna a kis rhadékot.


Vagy elintézem, hogy az életben ne legyen többé gyereke.


Számomra az, aki a kérésem ellenére követ az utcán fenyegetést jelent, és rúgok.

2023. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
96%

Én arra gondolnék, hogy a családod nem tudja a történet nagy részét, hogy miket művelt. Amúgy meg nagyon is megérdemelte, amit kapott, másnál örülne, ha csak ennyivel úszta volna meg a ge-ciládája! Minimum egy feljelentést is kapott volna nálam.

De ha a családod nem is látja be, akkor én alaposan elgondolkoznék a kapcsolataimon.

2023. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
91%
Hát én már a második vagy harmadik esetnél feljelentettem volna az elsőnél meg kapott volna egy jó nagy taslit
2023. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
90%
Le a kalappal a türelmed előtt, már rég bevertem volna a képet.
2023. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
95%
de tényleg, kérdező most mi a helyzet.Már megbeszélted vele, megígérte, hogy soha de soha nem csinál ilyet EGY CSALÁDTAGJÁVAL?! Dehát őneki valami bajai vannak az agyával csodállak kérdező, hogy nem verted még állon őt.Hát ennyiszer elmondtad és még így is csinálta a balhét
2023. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim válasza:
95%
Szerintem is jól tetted!
2023. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
95%
Ha a barátnődet még egyszer követni merészeli vagy kukkol, azonnal hívja rá a rendőrséget. Gátlástalan senkiházi!
2023. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!