Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jól cselekedtem, vagy undorító...

Jól cselekedtem, vagy undorító vagyok szerintetek is?

Figyelt kérdés

Én 24 éves fiú vagyok. Van egy 22 éves barátnőm. 1 éve vagyunk együtt, 6 hónapja együtt élünk. Az utóbbi 1 hónapban a balhés 19 éves unokatesóm elkezdte zaklatni a barátnőmet. Például, amikor én nem voltam otthon, akkor az ablakon keresztül kukkolta és képeket készített. Volt olyan is, hogy a munkahelye előtt várta őt meg és akarata ellenére vele ment hazáig.

Szóltam neki vagy 10szer szépen, hogy hagyja abba, de ez nem használt. Egyszer amikor egy családi összejövetelen bókolt a barátnőm fenekére, akkor azt mondtam neki, hogy egy élettelen szenny és mi most elmegyünk, őt pedig többé nem akarom látni.

Ez neki nagyon rosszul esett és ezért mindenki rám haragszik. A szüleimen kívül a családból senki nem szól hozzám és nem akar látni. Szerintetek is hiba volt ekkor műsort rendezni egy családi összejövetelen? Bocsánatot kéne tőle kérnem?



2023. jan. 13. 16:14
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy kiálltál a párodért ezerszer többet jelent, mint a család pillanatnyi haragja az előzmények ismerete nélkül! Én büszke lennék rád, ha a párod lennék. Pláne ha a megjegyzés elöttük történt.
2023. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én a helyedben már az első 2 szép szólás után jól megvertem volna :)

Nehogy már egy aberalt beteg embert sajnáljunk. Ha a rokonságod ilyen hlye akkor így jártak.

2023. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
94%
Jól tetted teljesen.
2023. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
94%
jól tetted.
2023. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyom szépen köszönöm a kedves válaszokat! Azért nem jelentettük fel, mert őszintén szólva van már egy kisebb priusza és nem akarunk neki rosszat. De ez már tényleg sok volt, amit csinált, ezért voltam vele ilyen goromba.
2023. jan. 13. 19:05
 26/50 anonim ***** válasza:
96%
Ha folytatja, akkor nyugodtan akarjatok neki rosszat, inkább, mint a barátnődnek.
2023. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
20%
Unokatesód otthonról nem kapott úri nevelést, nem kell bocsánatot kérned. Legfeljebb csak az nem derül ki a leírásból, hogy az unokaöcséd megnyilvánulásait a barátnőd kellemetlen zaklatásnak tekintette, vagy imponált neki, hogy más fiúnak is tetszik ?
2023. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
#27 A barátnőm tudja, hogy az unokatestvérem milyen. 4 iskolából is kirúgták már, illetve 2x bukott. Rendőrséggel is volt már dolga. Alapvetően zavarta a barátnőmet a zaklatás, de én kértem őt, hogy legyen türelmes, mert nem fogja őt bántani az unokatesóm.
2023. jan. 13. 19:17
 29/50 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy nem a barátnőm, hanem az unokatestvérem bukott 2x és rúgták ki 4 iskolából
2023. jan. 13. 19:17
 30/50 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, biztosan egy nagyon jólelkű ember lehetsz -mondom ezt ismeretlenül-, de ha netantelán le is csuknák, megérdemelné. Magának csinálta a balhéit, hát akkor fizessen is meg érte.
2023. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!