Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jól cselekedtem, vagy undorító...

Jól cselekedtem, vagy undorító vagyok szerintetek is?

Figyelt kérdés

Én 24 éves fiú vagyok. Van egy 22 éves barátnőm. 1 éve vagyunk együtt, 6 hónapja együtt élünk. Az utóbbi 1 hónapban a balhés 19 éves unokatesóm elkezdte zaklatni a barátnőmet. Például, amikor én nem voltam otthon, akkor az ablakon keresztül kukkolta és képeket készített. Volt olyan is, hogy a munkahelye előtt várta őt meg és akarata ellenére vele ment hazáig.

Szóltam neki vagy 10szer szépen, hogy hagyja abba, de ez nem használt. Egyszer amikor egy családi összejövetelen bókolt a barátnőm fenekére, akkor azt mondtam neki, hogy egy élettelen szenny és mi most elmegyünk, őt pedig többé nem akarom látni.

Ez neki nagyon rosszul esett és ezért mindenki rám haragszik. A szüleimen kívül a családból senki nem szól hozzám és nem akar látni. Szerintetek is hiba volt ekkor műsort rendezni egy családi összejövetelen? Bocsánatot kéne tőle kérnem?



2023. jan. 13. 16:14
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
#30 Barátnőm is ezt mondja és tudom én, de azt is, hogy szegény unokatesómnak milyen gyerekkora volt. Soha nem voltak barátai, a szülei kipaterolták 18 évesen. Nincs megfelelő értékrendje és erről nem csak ő tehet. Kicsit tényleg sajnálom őt akármekkora szemét is a legtöbbször.
2023. jan. 13. 19:24
 32/50 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha nem is jogi úton, de helyretenném akkor is, mert magától rohadt élet, hogy nem fog tanulni a hülyeségéből. És szép szóval nem lehet elmondani egy ilyennek hogy +Figyelj, ez nem szép viselkedés, légyszi ne csináld", te is mondtad. Ha legközelebb akármit is csinál, ne szégyellősködj a sarkadra állni.
2023. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
20%
hát kamerázd be a házad és ha megint megcsinálja akkor verd orrba
2023. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
52%
18 évesen lakást kapni meg pénzt a szülőktől azért nem egészen kipaterolás :D Leírás alapján simán csak el van kényeztetve.
2023. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 Shora ***** válasza:
100%
Jól tetted, ha ezek után is folytatja nem szabad sajnálni és hagyni neki. Zaklatás nem játék! Rendőrség a végső opció….remélem azért mostantól visszafogja magát.
2023. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
2%

Bocs, de nekem az a véleményem erről, hogy ha egy nő nem szeretné, hogy kísérgessék, akkor egyetlen perc alatt lekoptatja az illetőt.

Túl jóindulatú vagy.

De ne legyél naiv is!!

2023. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
98%
Jól tetted, hogy így reagáltál,mert ez tényleg durva és már beteges is.Én a helyedben felhivnám a rokonaimat és elmondanám ezeket a dolgokat,hogy ők is megtudják az igazat.
2023. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
#37 Az a durva, hogy mindenki tudott róla, de a válasz az volt, hogy miért nem vagyok elfogadóbb
2023. jan. 13. 21:53
 39/50 Shora ***** válasza:
91%
Végülis, hagyd neki hogy azt tegyen a barátnőddel amit csak szeretne :D Nem gáz….komolyan mintha az én családom hallanám. Érdekel mi megy le ilyenkor a fejükbe
2023. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
98%
Tökmindegy hogy az ember mennyire elfogadó, épp eszű ember nem nézi karba tett kezekkel, ahogy a barátnőjét kukkolja és zaklatja valaki. Abszolúte nem lehet agyilag komplett a családod, ha még fel is háborodnak hogy kiálltál a barátnődeert.
2023. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!