Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tehetnék hogy újra olyan...

Mit tehetnék hogy újra olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés
Aggódom nagyon az unokahúgom miatt. Nagyon jó kapcsolatot ápolunk, azonban az utóbbi hetekben nem nagyon kommunikál velem, nagyon zárkózott, csendes, nem beszél, korábban pedig bármilyen problémája volt elmondta és együtt megoldottunk mindent. Nem tudom mi történt vele és nem tudom mit tehetnék, hogy segítsek neki, hiszen aggódok miatta.

2023. jan. 26. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom kamasz...
2023. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ami meg alapvetően iylesmikre is máris egy megoldás.
2023. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Lehet hogy történt vele valami, amit nem mer senkivel megosztani. Nekem van egy serdülő lányom, ugyanez volt, addig kérdezgettem hogy mi történt, aztán elmondta és megbeszéltük. Végül újra olyan életvidám lett mint előtte. Próbálj kialakítani vele egy nagyom bizalmas kaocsolatot, és utána valószínűleg meg fog nyílni
2023. jan. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kamasz, 22 éves
2023. jan. 27. 02:08
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
valakinek kibeszélted a dolgait, visszahallotta, és inkabb nem mond semmit
2023. jan. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudod elhívni valahová egy kávéra, vagy valami közös programra, és ott tudnál beszélgetni veled, hátha megnyílna és mesélne hogy milyen változás történik mostanában az életében, hogy érzi magát.
2023. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!