Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért tolják hátrébb az én...

Miért tolják hátrébb az én szülinapom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tesóméknàl most lesz a gyerek első szülinapja, az én szülinapommal 1 héten született… pár nap különbséggel, hónapok múlva lesz amúgy a szülinapom, de már most mondta a felesége hogy a szülinaphoz legközelebbi szombaton tartják a gyerek szülinapját és meghívnak. Direkt csinálta így, hogy az enyém elé tegye.

A családban sok évig (27) az én szülinapomat ünnepeltük akkor. Bejelentették és nem megbeszélték velem. Úgy érzem nincsenek tekintettel rám pedig én voltam ennek a családnak a tagja előbb. Nagyon rosszul esik.



2023. jan. 29. 01:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
21%
Bele kell nyugodnod, hogy már van egy nálad fontosabb személy a családban, kérdező.
2023. jan. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
83%

A gyerekek első születésnapja általában fontos a családnak, szülőknek és nagyszülőknek is, másnak nyilván nem, de nekik igen.


Ez egy ilyen dolog. Mondjuk azt se értem, te felnőttként miért vagy ennyire ráfeszülve a szülinapokra.


Én a gyerekem első szülinapját nem tartanám amúgy összevonva másével, lehet, a többit sem, de nálunk nem is volt ebből ilyen probléma, mert nálunk az a szokás, hogy az rendezi a szülinapját, aki az ünnepelt. Ergo, ha nekem van szülinapom, én/férjem hívom meg a társaságot hozzánk, ha anyósoméknak ők és így tovább.


Az én gyerekem szülinapja pont pár nappal a sógoré után esik, de ők sosem tartanak szülinapot, nem hívnak meg senkit, nem tartanak senkit, így neki nem is volt akkor sem semmi.

2023. jan. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
85%

"van egy nálad fontosabb személy a családban, kérdező"


Nem arról van szó, hogy fontosabb, csak az ember másképp áll egy kisbabához/gyerekhez, másképp kezeli.

2023. jan. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
66%

Jaj, a 27-28 éves nemvagyokfelnőtt, anyuvipicibabukája vagyok...

Rég láttunk.

2023. jan. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
62%
27 évesen ilyen hülyeségen kiakadni. Neked már eleve nem a családoddal kéne ünnepeltetni magad, hanem a pároddal kettesben vagy a barátaiddal - persze, ha nincsenek, úgy nehéz.
2023. jan. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
54%
24-es, nem mert kb egy hete töröltettem a kérdését - szerintem nem törölték, de akkor is az albin hisztizett.
2023. jan. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
38%
20-as, egy francokat nem önző. Mégis mi más lenne? azon megy a nyavalygás, hogy 27!!! évesen nem tutujgatják, hanem helyette az egyévest.
2023. jan. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
72%
A nagyobb családban egy unoka születésnapja ugyanarra a dátumra esett, mint egy közeli rokoné. Senki sem sértődött meg, mikor a következő alkalommal nem az idősebb otthonában gyűltek össze a rokonai és barátai, mint addig minden évben, hanem a család az 1 évesnél ünnepelt. Akkor köszöntötték a rokont is. A szokások átalakulnak, az emberek változnak. Nem szabad ragaszkodni a bekövült dolgokhoz, mert rugalmatlan leszel, ami megnehezíti az életet.
2023. jan. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
69%
27 éves vagy baszki, nem mindegy mikor köszöntenek meg? Egy héttel előtte vagy utána? Egyáltalán ennyi idősen muszáj neked még a teljes családdal gyertyát fújni? Ez a gyerekeknek ünnep csak
2023. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:
Nem értem miért utaltok rám úgy mintha gyakran kérdeznék, évek óta nem írtam ki semmit. Azt nem értem, hogy miért ennyire indulatosan válaszoltok (néhányan), szerintem én normálisan írtam mindenkinek.
2023. jan. 29. 10:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!