Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért tolják hátrébb az én...

Miért tolják hátrébb az én szülinapom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tesóméknàl most lesz a gyerek első szülinapja, az én szülinapommal 1 héten született… pár nap különbséggel, hónapok múlva lesz amúgy a szülinapom, de már most mondta a felesége hogy a szülinaphoz legközelebbi szombaton tartják a gyerek szülinapját és meghívnak. Direkt csinálta így, hogy az enyém elé tegye.

A családban sok évig (27) az én szülinapomat ünnepeltük akkor. Bejelentették és nem megbeszélték velem. Úgy érzem nincsenek tekintettel rám pedig én voltam ennek a családnak a tagja előbb. Nagyon rosszul esik.



2023. jan. 29. 01:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 A kérdező kommentje:
Utolsó nem érted. Nem mondtam hogy ne ünnepeljék meg, simán jó lett volna beszélni róla, mondtam volna hogy oké, köszi, hogy megbeszéltük és gondoltok rám, nem pedig kisajátítjátok és annyi ami eddig hozzám tartozott. Nem érted, hogy mi zavar… ismernek, nem vagyok normális ember, olyan nincs, mindenkinek megvan a saját kattanása.
2023. jan. 29. 19:14
 52/77 anonim ***** válasza:
73%

"nem pedig kisajátítjátok és annyi ami eddig hozzám tartozott."


Ne haragudj, ezzel inkább menj pszichológushoz.


Ha tudod magadról, hogy nem vagy normális, azért ne várd el, hogy mások is így gondoskodjanak, mint te.

2023. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 A kérdező kommentje:
Akkor ezt minek neveznéd, egy szó nélkül megváltoztatnak valamit amiről tudták, hogy régóta úgy van és nekem fontos?
2023. jan. 29. 19:23
 54/77 anonim ***** válasza:
72%
De értsd már meg, hogy a rokonok biztos nem tudták, hogy ez ilyen betegesen fontos neked.
2023. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy tudták! Tudom, hogy tudták, ezért esik szarul.
2023. jan. 29. 19:26
 56/77 anonim ***** válasza:
81%

Jó, akkor szimplán nem érdekelte őket annyira, ez az igazság. Fontosabb nekik a gyerekük szülinapja, mint a tiéd, mert őt nyilván jobban szeretik, mint téged.


Ez a válasz.

2023. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 A kérdező kommentje:
Így van de legyen már jogom, hogy szarul essen. Én tapintatos vagyok sok kérdésben. Osztoztam már sok dologban. Visszafelé sajnos nincs így.
2023. jan. 29. 19:33
 58/77 anonim ***** válasza:
70%

Ja, hát essen sz*rul, jogod van hozzá, de elvárni, hogy a te születésnapod fontosabb legyen nekik, mint az övé, abszurd.


Ha meg azt érzed, a családod mem viszonozza a te tapintatosságod, hanem mindig kicsesznek veled, mert nem szeretnek, akkor ne erőltesd a kapcsolattartást.

2023. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem eszembe sem jutna nem felköszönteni azt a rokont vagy a férjem rokonát, akinek szintén a napokban lesz születésnapja, ráadásul eljön a gyerekem születésnapjára. Akkor lenne két ünnepelt, és kész. Bunkóság így kisajátítani egy napot, hogy egy testvért nem lehet ugyanakkor megünnepelni. Akár saját testvér, akár párunk testvére. De hát nem vagyunk egyformák.
2023. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Én is így gondoltam, hogy azért teljesen ne törölje már el mivel az enyém is azon a héten van. Természetesen elsőbbséget adnék a gyereknek és az enyém egy héttel később lenne csak beszéltek volna róla és nem kijelentették volna úgy hogy az enyémről szót sem ejtenek.
2023. jan. 29. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!