Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért tolják hátrébb az én...

Miért tolják hátrébb az én szülinapom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tesóméknàl most lesz a gyerek első szülinapja, az én szülinapommal 1 héten született… pár nap különbséggel, hónapok múlva lesz amúgy a szülinapom, de már most mondta a felesége hogy a szülinaphoz legközelebbi szombaton tartják a gyerek szülinapját és meghívnak. Direkt csinálta így, hogy az enyém elé tegye.

A családban sok évig (27) az én szülinapomat ünnepeltük akkor. Bejelentették és nem megbeszélték velem. Úgy érzem nincsenek tekintettel rám pedig én voltam ennek a családnak a tagja előbb. Nagyon rosszul esik.



2023. jan. 29. 01:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
85%
Fuh bazmeg, de kiábrándító válaszok. Remélem, nem ugyanezek hányják a családi összetartásos válaszokat más kérdések alá.
2023. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
26%
A 45ös kérdésed mindent elmond rólad… Gondolom akkor is sírni fogsz, ha az utolsó túrórudit majd nem te kapod, hanem a gyerek..
2023. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont 27-éves vagyok, és nekem is fontos a szülinapom. :)

De nem csak nekem, a férjemnek, a családomnak is fontos a szülinapom, nem szoktam drága ajándékokat kapni, de mindig megünnepeljük.

Amúgy mindenki szülinapját megünnepeljük, mindenkiét észben tartjuk, pedig a férjem 35-éves.

Van egy keresztfiam, aki a tesóm gyereke, neki jobban készülünk, de ő 6-éves, most neki a mindene a születésnapja, nagyon várja, mert sok ajándékot kap, illetve ilyenkor mindig együtt a család és ő ezt imádja.

Tehát, szerintem nem gáz, hogy neked fontos a születésnapod. Együtt kellene tartani a tiéd a babáéval, de az is lehet az első születésnapját különlegesnek akarják a szülők, és azért ünneplik így egyedül az övét. Mond meg, hogy akkor a tiéd legyen utána, vagy előtte. De ha 27-évig mindig felköszöntöttek, most is felfognak, ettől ne félj.

2023. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 A kérdező kommentje:
Olyan frusztrált mindenki, hogy meg tudnának ölni mert fura nekem hogy egy szó nélkül hónapokkal korábban a hàtam mögött lefixálják a hétvégét ami minden évben az enyém… olyan dolgokat hoztok ki belőle, hogy ah valami hitetlen… olyan mélyre menő következtetéseket, hogy akkor én a világ leggonoszabb embere vagyok meg én semmit nem adnék soha a gyereknek meg ilyenek. Többen is nagyon túloztok. Sajnálom a rokonaitokat mert az empátia nulla abban az esetben ha valaki 12 év fölött van.
2023. jan. 30. 12:04
 65/77 anonim ***** válasza:
77%

"fura nekem hogy egy szó nélkül hónapokkal korábban a hàtam mögött lefixálják a hétvégét ami minden évben az enyém"


Ember, te hozol ki olyan dolgokat ebből, hogy az valami hihetetlen. Ilyen összeesküvés-elméleteket gyártasz, hogy a család titokban a hátad mögött egyezkedik róla, hogy a gyereknek megünnepeljék a szülinapját azok az úristen, de szent napon, amit megvettél az államtól vagy nem tudom.


Túl gondolod. Érted? Túlgondolod?


Egyszerűen annak a szerencsétlen gyereknek azon a héten van a szülinapja, amit logikusan azon a szombaton tartanak meg a szülei, akiknek a te szülinapod azért nem olyan fontos, hogy ezzel kapcsolatban külön egyeztessenek.



Ennyi. Te meg tiszta konteót csinálsz, hogy szövetkeznek a hátad mögött meg minden. Ha azt gondolod, ilyen családod van, minek beszélsz velük?

2023. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 A kérdező kommentje:
De komolyan nem fura hónapokkal előbb előre bejelenti, utolsónak nekem mondják. Mikor tudja nagyon jól hogy nekem van akkor. Ezen mit nem látsz át?
2023. jan. 30. 12:18
 67/77 anonim ***** válasza:
26%
Hülye vagy..
2023. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz. Azért mert valaki valamit érez attól nem hülye csak ember.
2023. jan. 30. 18:17
 69/77 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd, ennyi telt a 67-estől, ezen a szinten már azért is dicséret jár, hogy helyesen le tudta írni...
2023. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
26%
Milyen szinten? Leírtam már párszor a véleményem, de nem fogja fel, hogy egy nagyra nőtt óvodás..
2023. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!