Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért tolják hátrébb az én...

Miért tolják hátrébb az én szülinapom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tesóméknàl most lesz a gyerek első szülinapja, az én szülinapommal 1 héten született… pár nap különbséggel, hónapok múlva lesz amúgy a szülinapom, de már most mondta a felesége hogy a szülinaphoz legközelebbi szombaton tartják a gyerek szülinapját és meghívnak. Direkt csinálta így, hogy az enyém elé tegye.

A családban sok évig (27) az én szülinapomat ünnepeltük akkor. Bejelentették és nem megbeszélték velem. Úgy érzem nincsenek tekintettel rám pedig én voltam ennek a családnak a tagja előbb. Nagyon rosszul esik.



2023. jan. 29. 01:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, dolgozd fel, mint egy felnőtt ember.
2023. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 A kérdező kommentje:
Olyan empatikusak vagytok…
2023. jan. 31. 23:13
 73/77 anonim ***** válasza:
29%

Miért, mit vártál? Egy közel 30 éves felnőttet becézgessünk, hogy ne szomorkodj szegényke, nagyon csúnya, csúnya dolgot tettek veled, megértünk kis csillag.


Ide nem empátia kell, hanem simán megérteni, hogy körülötted forog a világ, és ideje ezt megérteni, fejben is felnőni, nem ilyen gyerekes dolgon fennakadni, hogy áthelyezték a szülinapot.

2023. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok múlva lesz az a szülinap, addig még bármi lehet. Lehet, hogy addigra szétmennek tesóddal, és már nem is lesz nagy összejövetel.
2023. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy addigra jön egy újabb "Covid", és amiatt nem lesz megtartva, mert épp kijárási tilalom lesz.
2023. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 A kérdező kommentje:
73 csak iróniával és csak végletekben tudsz írni úgy látom
2023. febr. 2. 16:19
 77/77 anonim ***** válasza:
Te vágtad ide ironikusan hogy olyan empatikusak vagyunk.... Valóságot akarsz vagy mesét ennyi idősen?
2023. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!