Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A húgom halála után a sógorom...

A húgom halála után a sógorom pár hónap múlva szerelmes lett, nem illett volna megvárnia legalább az egy évet ezzel?

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 16:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
76%
Nem. A hugodnak már mindegy. Neked pedig nincs sok közöd hozzá.
2023. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem. Ez meg nem a te ügyed. Elég volt neki elveszteni a párját, örülj inkább, hogy talált valakit.
2023. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
84%
Illett volna?? Ez nem illik, nem illik kérdés. Ha évekig gyászol, az sem hozza vissza a húgodat. Örülj neki, hogy össze tudta szedni magát és most ismét boldog. Törődj a magad dolgával.
2023. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
93%

Az ember nem akkor lesz szerelmes, amikor akar, vagy illik, hanem amikor megtörténik vele.

Másrészt sok embernek az új kapcsolat a gyász feldolgozási folyamata.

Harmadszor a halottnak teljesen mindegy.

Negyedszer sok mindenki kapcsolatfüggö, nekik szükségük van társra.

(Ha a kapcsolatuk nem volt igazán jó, akkor még kevésbé jelent problémát tovább lépni!)

2023. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
83%

Illik? Nem illik? Ki szerint? Szerinted? Ki vagy te?

Mond, téged nem zavart amikor gyerekként csináltál valamit és egyből rádszóltak, hogy "ne csináld! Nem illik" közben meg egy pitiáner hülyeség volt?

2023. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
46%
Nem, hülyeség.aÖzvegy vagyok, a férjem 3 év súlyos betgség után meghalt 2016 ápriisában. Én akkor már 3 éve nem szexeltem, ki voltam éhezve. A temetés után másnap már diszkréten elkezdtem szexpartnert keresni. Azért egy évig vártam amig a családnak és a nagy világnak is körbe kürtöltm van pasim, de addig is jártam bulizni, szórakozni és éltem az életem. 34N
2023. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
42%

A többiekkel ellentétben úgy gondolom, hogy de, illett volna. Mármint illett volna megvárnia az egy évet, mielőtt a tudomásotokra hozza, hogyha neki nem is kellett több pár hónapnál a túllépésen, legalább a ti helyzeteteket ne nehezítse ezzel.

Szerintem eleve volt valami probléma a kapcsolatukban, ha ő már 5-6 hónap múlva "szerelmes", de ez már nem a te dolgod, a húgodnak meg már nem fáj, Isten nyugosztalja. Ez már csak nektek fáj.

2023. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
78%
Illik 😂 Egyes emberek teljesen megragadtak valami nonszensz világban, amit a kisközösségek szültek évszázadokkal ezelőtt. A húgodnak már teljesen mindegy, a szerelem meg nem úgy működik, hogy várok 12 hónapot és akkor újból megtörténik. 🤡
2023. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
38%

Érdekes gondolkodásotok van... A gyászévet azért illik megvárni, mivel ez a halott szerelmünk iránti tisztelet! Gondolom, ti okos hozzászólók, azt sem bántátok volna, miután meghalt volna az egyik szülőtök, az özvegyen maradt szülőtök meg 3 hónap múlva kijelenti, hogy máris megvan anyátok/apátok utódja... Ja, hogy az már nem tetszett volna, mi...?

Elég morbid, hogy néhány hónapja még a férjed/feleséged aludt ott melletted, most meg egy másik illető dönget a halott szerelmed helyén...

Ennyi üreslelkűt egy helyen...

2023. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
46%

Kicsit durvának érzem ezeket a kommenteket. Az én férjem él és virul, de ha meghalna, nem tudom hogy bírnám ki, hogy ne akasszam fel magam. Max a gyerekek tudnák bennem tartani az életet. Kizárt dolog, hogy éveken belül bárkivel is összejönnék. Nem hogy hónapok...

Nem csak a sógorral kellene ennyire empatiksunak lennetek, hanem a kérdezővel is, akinek meghalt a testvére és látszólag jobban maga alatt van, mint a testvére özvegye.

2023. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!