Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Valóban nem normális ez a...

Valóban nem normális ez a sógornőméknél?

Figyelt kérdés
A sógornőméknél 2 gyerek van. Szerintem nagyon durva, egy szobába alszanak a két gyerekkel. 2 szobás a lakásuk, egy nagy szoba meg egy kisebb. És egy nagy kanapén alszanak 4en. De a nagyobbik gyerekük már 7 éves a kissebb 4. Múltkor mondtam neki, hogy ez azért nem normális és miért nem teszik külön szobába őket. Azt mondta, hogy a gyerekek igénylik és hát őket nem zavarja.
2023. márc. 4. 11:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Mi közöd van ehhez? Nem az ő dolguk? (kisebb)
2023. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nekik kell tudni. Az ne izgasson hogy ők hogy élnek, nem egy fedél alatt laktok. Törődj a saját dolgoddal.
2023. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
És ezzel mi a gondod? Nem látik semmi rosszat benne!
2023. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha igényük van rá, miért ne? Igaz nálunk kényszerhelyzet volt, apámmal osztoztunk 5-13 vagy 14 éves koromig ugyanazon szobán és ágyon, de én egyébként is sokáig nagyon apás voltam. Ha akartam se tudtam volna külön menni a kihúzható ágyról, viszont (a helyzetre való tekintettel szerencsére) mondhatni sokáig nem is volt erre igényem. Kb 7-8 éves koromig simán örültem ennek, utána jött zuhanórepülésben, hogy kezd zavarni.
2023. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Miért lenne ez gond? Mármint érdekel hogy milyen problémát látsz ebbe bele? Ha a gyerekek maguktól döntenek így és nem igénylik a külön szobát akkor miért lenne gond?
2023. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindegy neked, hogy alszanak? Ha a gyerekeknek lenne lehetőségük külön aludni, de még így jobb nekik, akkor így alszanak és kész. Gondolom ők jobban tudják, hogy mire van szükségük a gyerekeknek. Minden gyerek más, más igényekkel, így nem igazán lehet megmondani, hogy mi a "normális", legfeljebb, hogy mi az, amit a többség csinál.
2023. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Hát mondjuk az a probléma, hogy hogy élnek rendesen szexuális életet.. Vagy ha már meg lett csinálva két gyerek, utána erre már nincs igény? Nem csak anyuka meg apuka hanem férfi és nő.. Aztán meg majd félre dug egyik másik és jöhetnek az ehhez kapcsolódó kérdések..
2023. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Saját privát dolguk ez.
2023. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
#7 Miért, csak este az ágyban lehet szexelni szerinted? 😀
2023. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

Kapaszkodj meg, nálunk is velünk alszik a két gyerek. Illetve a nagyobb, öt éves már csak akkor, ha éjjel felébred, és átjön, de ez elég gyakori. A kisebb, két évest mostanában eszemben sincs a gyerekszobába költöztetni.

Ha pedig a sógornőm vagy egyéb rokon megjegyzéseket kérne, megkérném, hogy foglalkozzon a saját porontyával.

2023. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!