Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Melyik családtagodban csalódtá...

Melyik családtagodban csalódtál a legnagyobbat? Mi volt az oka? Tartod vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2023. márc. 17. 16:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%
Az apámban. Habár jobban belegondolva nem volt olyan váratlan a dolog, számítottam rá, hogy ez lesz. Az az oka, hogy egy elmeháborodott személy. Ha érdekel bővebben, írj rám. Dehogy tartom vele a kapcsolatot.
2023. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kajitani ***** válasza:
97%
Anyámban. Hazugságokat terjesztett rólam,hogy neki legyen igaza. Egész életemben a boxzsákja voltam, rajtam vezette le a feszültségét. 10 éve halott,de még mindig iszom a levét az anyasági módszereinek.
2023. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Inkább ők csalódtak bennem.

N

2023. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Akik iylenek voltak nem si tartom velük a kapcsolatot szerencsére.
2023. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Unokanővéremben. Csak megjátszotta, hogy csupaszív, intelligens, szerető rokon. Teljesen megszakítottam vele a kapcsolatot, miután rájöttem, hogy milyen is igazából.
2023. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nővérem. Iszonyúan feltekeny rám anyu miatt. Anyu kolcsonadott egy pulcsit nekem a tesóm jelenetet rendezett, hogy milyen szemét vagyok az anyué. Meg észrevettem hogy befolyásolja anyut, ha teheti ellenem hangolja.
2023. márc. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkiben és nem.
2023. márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyámban.

3 éves koromban meghalt apukám. Állítólag nagy szerelem volt az övék. Rá fél évre mégis összejött nevelőapámmal.

Ő egy toxikus, nárcisztikus, agresszív ember.

Gyerekkoromban rengetegszer megvert. Kék-zöldre. Anyám pedig minden egyes alkalommal végignézte. 1x nem állt ki értem. De ami nyugtat, anyám is kapott, a mai napig veri.

1x nevelőapám 17évesen részegen megerőszakolt. Anyámnak elmondtam, még én voltam a hülye, hogy ilyeneket talalok ki.

18évesen ahogy lehetett, leléptem

Most 30 vagyok, anyám a mai napig vele van. Megérdemlik egymást.

Velük nem tartom a kapcsolatot. Isten őrizz. Pszichológushoz járok a mai napig miattuk.

Viszont van 2 kisebb tesóm (13 és 15 évesek) velük sokat beszélek, talalkozok.

2023. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
91%
Anyám. 18éves voltam majdnem 19 mikor beszélgettem egy fiúval, anya pont arra jött és meg látott minket pont mikor megölelt, oda jött és elkezdett veszekedni ordibalni, hogy milyen egy k*rva vagyok meg hogy o ezt erdemli hogy "taknyos pulyakent" emberezek, fel is pofozott pedig 18éves voltam. Mondanom sem kell, el költöztem otthonról az nap az egyik baratnőmhöz, 1hónap volt még az iskolából,kijártam meg lett a szakmám elaltam dolgozni, alberlebe koltoztem, Anyaval nagyon megromlott a kapcsolatunk mert ezt nem tudtam neki sokaig megbocsatani, es o sem nekem.
2023. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
31%
Megittam kamasz koromban a legjobb barátnőmmel egy sört és amikor elindultam haza akkor nem kellett pisilnem amikor hazaértem akkor meg nagyon kellett és szaladtam a wcbe és kiértem, de nem tudtam kigombolni a nadrágom pedig odáig ment és hiába próbáltam letolni kigombolás nélkül a nadrág nem mozdult és megkértem, hogy segítsen kigombolni és mondta hogy nem én meg mondtam, hogy hiszen pisilnem kell és kétrét görnyedtem az akaratom ellenére mert annyira kellett és ő mondta, hogy akkor pisilj be és nekem nadrágon keresztül kellett a wcbe pisilni és melegedett a gatyóm és ciki volt és utána azt mondta, hogy most már legalább tudom, hogy a sör vízhajtó és talán elmegy a kedvem a sörözéstől amíg olyan érett nem leszek, hogy ihassak is sört és nem is ittam azóta sört és haragszom rá!
2023. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!