Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elhívjam a sógornőm a lánybúcs...

Elhívjam a sógornőm a lánybúcsúra?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy illik vagy nem. Az öcsém felesége. Az öcsém pedig még a vőlegényem legenybúcsújára mert jó barátok is.

Én is jóban vagyok a sógornőmmel. Csak volt aki azt sulykolta, hogy ide csak barátokat kell meghívni és nem rokonokat.


2023. márc. 30. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha semmi olyan nem fog történni, amit utána a vőlegényed előtt eltitkolnál, akkor hívd meg.
2023. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Kérdezted már.
2023. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Hívd meg bátran.
2023. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

"ide csak barátokat kell meghívni és nem rokonokat"

. Szerintem ez a kettő nem feltétlenül zárja ki egymást. Nem vérrokonod, lehetsz vele baráti kapcsolatban, vagyis jogos, ha meg akarod hívni.


Egyébként a Te lánybúcsúd nem? Kitől kérsz engedélyt, hogy milyen legyen? Meg ha az öcséd mehetett a legénybúcsúra, akkor mi a kérdés?

2023. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Az én lánybúcsúmon teljesen logikus volt, hogy a húgom és a kedvenc unokahúgom is ott lesz.

Tehát ha valaki rokon ( akár vérrokon , akár nem ) miért ne lehetne ott ?

2023. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Felénk a rokonokat IS illik meghívni, nem csak a barátokat.
2023. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Az hülyeség hogy "kell". Azt hívod meg akit szeretnél, és neked kell eldöntened hogy kit szeretnél látni a lánybúcsúdon. Amúgy sem vagytok vérrokonok, de ha azok is lennétek akkor is mi számítana?

Ha meg jóba is vagytok akkor szerintem illik megkérdezni hogy szeretne-e ott lenni, biztos jól esne neki.


Nyilván aki neked azt mondja hogy csak barátokat kell meg ilyenek, lehet az is az oka hogy valaki ezt mondta neki, bár ez hülyeség szerintem.

2023. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
"Csak volt aki azt sulykolta, hogy ide csak barátokat kell meghívni és nem rokonokat." Akkor az illető a menyasszony lánytestvérét sem hívná meg, mert rokon? Hagyjuk már...
2023. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hívod meg, akit TE ott szeretnél látni.
2023. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 K.O. ***** válasza:
81%
igazatok van, de itt most az illik-en van a hangsuly, meghivja-e, vagy legyen sertodes.. sztem hivd meg kerdezo, de kozben tedd oda neki hogy szinte csak olyan emberek lesznek ott, akiket nem ismer, igy is akar-e jonni, jol erezne-e igy magat, de ahogy irtad joban vagytok, ugyh enelkul is nyugodtan meghivhatod:)
2023. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!