Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gyermektelen nagynéniék...

Gyermektelen nagynéniék családosat akarnak játszani a gyerekemmel?

Figyelt kérdés

Amióta megszületett a gyerekünk állandóan jönnek hozzánk. A kéréseinket semmibe veszik, maximum amit a párom kér azt tartják be (én mondtam hogy mondja el nekik ő is, hátha rá hallgatnak). Ő a férfi, és a testvéréről van szó. Látja ő is hogy ez így nem oké, de mégis mintha valami megfelelési kényszere lenne a családja felé. Múltkor már azzal viccelődtek hogy majd ők megfürdetik és velük alszik majd egy ágyban. Ezután 2 hónapig nem engedtem fel őket, kitaláltam valamit hogy nem érünk rá stb. Eddig csak az ünnepekkor láttuk őket, amióta gyerekünk van ránk vannak szállva. Párommal ha beszélünk ideig óráig megérti amit mondok, de utána megint jön ez a megfelelési kényszer is jönnek órákra hozzánk. Most elutaznak hosszabb időre és jönni akarnak látogatni a GYEREKET, hogy búcsúzzanak tőle egy időre... Még véletlenül sem a testvérétől, akit évekig nem is keresett, hanem a kicsitől. Múltkor Pesten voltak kikapcsolódni, mi is elmentünk de a gyerek nélkül, ketten. Mondták hogy találkozzunk, találkoztunk is. Amikor meglátták hogy nincs velünk a kicsi sarkon fordultak és elmentek 2 szó után.

Most tényleg ennyire kötelező elviselni őket hogy itt eszi őket a fene? Párom hogy nem akarja meglátni ezt az egészet? Pedig látja csak nem akarja magának beismerni.



2023. ápr. 21. 11:19
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
38%
Az neked miért is baj, hogy a gyerekedet szereti a nagynénje?
2023. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Olvasd el mégegyszer
2023. ápr. 21. 11:23
 3/50 A kérdező kommentje:
Benne van hogy a párom is látja hogy ez így nem jó, de mégis hagyja hogy irányítsák
2023. ápr. 21. 11:24
 4/50 anonim ***** válasza:
25%
Én se vágom mi a probléma. Pedofilok?
2023. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
30%
Mitől félted a gyereket pontosan? Vagy csak a saját maganeletedet félted?
2023. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
55%

„Olvasd el mégegyszer”


Ha idegen emberek felé is ilyen mentalitással viselkedsz, akkor nincs több kérdésem...

2023. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
55%

Én se értem.

Féltékenyek vagytok arra, hogy rajtatok, szülőkön kívül más is szereti a gyereketeket?

Semmi de semmi konkrét dolgot nem írtál, hogy miben lennének kárára a gyereknek.

2023. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
56%
Eskü én se értem mi a lényeg.
2023. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
69%
Határokat kell húzni. Nem beengedni. A pároddal is határozottan. Éretlen gyereket tettél apává.
2023. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm a választ, te legalább érted miről van szó
2023. ápr. 21. 11:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!