Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan szabadulnátok meg tőle?

Hogyan szabadulnátok meg tőle?

Figyelt kérdés
2 házzal arrébb lakik édesanyám öccse, aki alkoholista, mellette rettentő agresszív állat. A szüleim öregek, és félnek szembe szállni vele, félnek közölni vele, hogy többet ne jöjjön át, mert anyámat is a falnak csapta múltkor. Én fiatal nőként mit tehetnék??

2023. máj. 11. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Távoltartási végzést lehet kérni a rendőrségtől.
2023. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs belső izomzatod, akkor rendőrség, zárcsere, látlelet, felvételek, távolságtartási végzés. Más opció nincs. "Fiatal nőként" nem vagy neki ellenfél, ha fizikai bántalmazó is.
2023. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Kapu, ajtó bezár, hátha ennyi is használ.
2023. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
39%

Vásárolj önvédelmi paprika spray-t vészhelyzet esetére. De tanuld is meg előtte használni, ne élesben!! Nézd meg, hogy milyen messze lövell (1,5-2m). Ha kint vagy, úgy szél is közre működhet. Viheti messzebb, de a terád is visszafújhatja. Valamint a levegőben ott marad egy ideig. Tehát óvatosan kell bánni ezzel. Lakásban még takarítani is kell utána. Mármint mindent, ami érintkezett vele. Csíp rendesen. De úgy is csíp, hogy utána azzal a kézzel eszel vagy törlöd meg a szemed, orrod, wc-zés (jajjajj!!!).

Én kizárólag szabadban használnám, mert rendesen kell takarítani utána, és szellőztetni is.


Sokkolót is lehet kapni. Bár nem tudom, hogy kell-e hozzá engedély. És azt sem tudom, hogy ittas állapotban okozhat-e nagyobb kárt a szükségesnél vagy csak rendesen megcsípi, lebénítja.


Akármit is csinálsz vele fizikailag, azt tudd meg, hogy ellensége leszel és félve fogsz közlekedni a környéken, meg azon a környéken is, ahol tudod, hogy szokott járni. Ez pedig sokáig nagy rettegésben tarthat téged. Aztán azt se tudni, hogy miként kíván majd bosszút állni. Nem kívánlak ijesztgetni, ezért nem is fejezem be ezt.


"mellette rettentő agresszív állat" - kutya? Volt néhány kutyatámadásom és utána is néztem ennek a témának, ezért nekem könnyebb lehet a védekezés. Ha megtámadna, én kíméletlenül teljes erővel megvágnám a kutyát egy masszív, jól fogható és jól irányítható bottal és közben igen hangosan üvöltenék rá, hogy "Menj innen!". Ha rotweiler (izmos) állat, akkor pedig igen intenzíven ütlegelném, míg el nem iramodik. Már kész vagyok erre fejben, mert volt néhány kutyatámadásom. Paprika spray egyébként a békés védekezés esrtére hatásos lehet. De a szélirányt figyelembe kell venni!

2023. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
4 - szerintem a rokonra értette a kérdező, hogy amellett, hogy alkoholista, egy agressziv állat is.
2023. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Háza eladni es költözni. Felnott létükre mit szerencsétlenkednek mint vmi fogyatékosok?
2023. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
14%
6-os! Vesd el magadtól a fogyatékosságot! "szüleim öregek" Tessék a ő helyzetükbe az ő tulajdonságaiba belegondolni magad!
2023. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nőként azt tenném, hogy elhúznék a picsbe, jó messzire, mielőtt engem is megver, mert nem adok neki pénzt.
2023. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékozz szüleidnek egy Taktikai Atlas Zalán 12-t.
2023. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A paprika sprayt énis ajánlom ,nőként nem vagy neki ellenfél mert ő férfi és beteg ráadásul. Nem ártana ha egy önvédelmi felszerelést veszel, ha meg ilyen hittanos jajnemakarokártanialégynekszeresdfelebarátodat tipus vagy akkor a rendörség és távoltartási végzés.
2023. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!