Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért bánnak így velem?

Miért bánnak így velem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok fiú. Ma vettem észre hogy a családom régóta nem tekint rám sehogy sem. Apa-anya-nagymama. Mintha valami robot lennék, úgy kezelnek mintha idegen lennék. Például tyúkmama, kakas, tyúkanyó és egy uborka. Mint egy kívülálló úgy szemlélem az életünket. Anyám csak akkor hajlandó szólni ha valamit csinálni kell, a nagymamám is gyakorlatilag ez apám pedig havonta egyszer ha hozzám szól, akkor is ordítva. Nagyon szeretnék innen elmenni, de ahhoz fix munkát kell találjak ami nehéz a környéken, most egy kis zöldségesben van maszek vagy alkalmi munkám, a heti bevételem kb. 5 ezer. Viszont mindig volt pénzem, mindig hazaadtam amit kerestem szóval nem az van hogy a szülők tartják el a gyereküket nem is engedném. Nagyon rég volt már, hogy valakivel az érzéseimről beszéltem volna, ha bárki rákérdezne félnék megnyilni mert bennem volna az a meggyőződés hogy úgysem érdekelné. Nem tudom velem van baj? Mi bajom van? :(

2023. máj. 30. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tanulsz még, akkor nem nagyon értem a szitut.

Ha nem tanulsz, akkor viszont az a heti 5ezer, még ha haza is adod édes kevés.

2023. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lassan egy csajt kéne ekresned, mármint érzések tekintetében, aztán vele megbeszélni ezeket a dolgokat.
2023. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Lehet tőlük kéne megkérdezni, hogy nem érted, hogy az utóbbi időben miért viselkednek veled úgy ahogy.(?)

Lehet azt hiszik, hogy iszol, drogot fogyasztasz, ...


Kérdezd meg, hogy miért viselkednek így, akár ha mindannyian együtt vagytok, de akár akkor is megkérdezheted, ha külön-külön vannak, csak akkor mindannyijukat meg kell, hogy kérdezz egyesével, hogy összeálljon a kép.


Szerintem ne agyald túl, hanem járj utána ha érdekel,

így legalább tisztázva lesz.

2023. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1 ez kb. 3 hete van, azelőtt 150-200 ezret kerestem, illetve volt más bejöveteli forrásom. A számlák és a kaja rámeső részét mindig kifizetem, volt hogy előre 2-3 hónapot :)
2023. máj. 30. 23:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Édesapámnak meg majdnem 20 éve nincs bejelentett munkája. Egy héten kb két napot dolgozik és ki van terülve mintha teljes munkaidőben volna.
2023. máj. 30. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!