Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A nővérem a saját neméhez...

A nővérem a saját neméhez vonzódik, ezzel már rég megbarátkozott a család,elfogadtuk őt stb. Viszont az új kapcsolatában extrém korkülönbség van, 25 év! Ezt, hogy kellene fogadnunk, mit kezdjünk vele?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk homofóbok, mielőtt valaki ezzel jönne. Már évek óta tudjuk, hogy a nőkhöz vonzódik, az előző kapcsolata 8 évig tartott (ott csak 4 év korkülönbség volt), mindenki jól kijött a párjával, családtaggaként kezeltük. Most az orbitális korkülönbség az, amivel nem tudunk mit kezdeni. A párja 3 évvel idősebb anyánknál. Még nem ismerjük, a hónap végén jön haza a nővérem 2 hétre, mivel külföldön él és a nő is vele fog jönni.

2023. jún. 1. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Hát nem tudom, nekem a leszbikusságát nehezebb lenne elfogadnom. Szóval, ha azt megemésztettem, akkor már nem érdekelne, hány éves a párja. Pontosabban inkább legyen 25 évvel idősebb párja, minthogy egy tinilányt csábítson el.
2023. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem addig ne ítélkezzetek amíg nem ismeritek.
2023. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
1.: Látom, hatott a propaganda... 🤦
2023. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Férfi-nő között is vannak néha extrém korkülönbségek, mennyiben másabb ez leszbikusoknál? Várd ki hogy megismerjétek.
2023. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Próbáljatok nyitottak maradni felé, ne ítéljétek el, míg nem ismeritek. Egyébként nővéreddel kell jól kijönnie, nem veletek. Ha működik köztük, akkor tök jó, amúgy meg majd az idő eldönti. Ti csak legyetek kedvesek vele. Ha meg bunkó, meg nem szimpi, nem kell vele kapcsolatot tartani, max megmondjátok tesódnak, h legközelebb egyedül menjen hozzátok.
2023. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha a nővéred nem 15 éves nem értem mi a baj. Ha elmúlt 18 lehet a különbség 60 év is, egészségére.
2023. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmit, ő dolga.
2023. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 babyboom567 ***** válasza:
81%

Ebben a felállásban tök mindegy, gyerekük úgysem lesz.

Miért akadtatok ezen ennyire ki?Bár szerintem azt veszitek be nehezen, hogy egy anyátok korú nő is leszbikus.Illetve szerintem a szüleidben legbelül(tudat alatt) benne volt,hogy ez tini hóbort,el fog múlni.Most meg itt egy anyád korú nő, aki leszbikus,szóval ez nem fog elmúlni a tesódnál sem.

2023. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez az ő élete, ő döntése. Az a gond, hogy előbb ítélkeztek, mint hogy megismernétek.

Igen, léteznek nagy korkülönbségek és vannak úgy is boldog párok. A kor sosem akadály a szerelemben. Beleszólásotok nincs. Szóval igazából nem is értem a bajotokat.

Kicsit a leszbikusságról való írásodról is az jön le, hogy túllihegitek (mint Magyarországon sokan). Simán kiírhattad volna csak a 25 évet.

2023. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

nem kell stresszelni...mosolyogjatok, szeretgessétek..ez egy életforma. A "más" kapcsolatok közt a legkedvesebb a leszbikusság.


Amúgy valamit tud a barátnő...ezt ne feledjétek.

2023. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!