Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » El fog valaha múlni a rivalizá...

El fog valaha múlni a rivalizálás?

Figyelt kérdés

Mióta eszemet tudom van egy "ellenségem" A saját unokatestvérem,még meg se születtem de ő már volt(3 hónappal idősebb)Nyílván eleinte kissebb dolgokkal kezdtük pl hogy ki tanul meg hamarabb biciklizni,vagy épp ki nő magasabbra.Iskolában hogy kinek van több barátja és jobb jegye.Mivel én születtem utánna mindig is én voltam a rossz,az lett mondva hogy igazán olyan lehetnék mint Ő.meghogy miért nem tudom olyan lenni.

És igazából unokatestvéreink körében is észreveszem ugyan ezt(csak köztük nincs különbség téve, de rivalizálnak) Ők már 30-on felüli,gyerekes édesanyák,és kezdődik ott is,kinek lesz hamarabb gyereke,férje,kocsija,kinek tanul meg hamarabb járni,biciklizni a gyerek stb,most az iskola van soron,hogy ki fog jobb suliba kezdeni(az egyiknek 1 gyereke van,a másiknak 2)


2023. jún. 1. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El. Ha meghaltak.
2023. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Tipikus ostoba viselkedés. Sajnos ez általános. Sosem lesz vége.
2023. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként már dönthetsz úgy, hogy nem veszel részt a rivalizálásban, hanem azt csinálod, ami neked jó. Ha meg azt mondja valaki, miért nem tudsz olyan lenni, mint az unokatestvéred, azt mondod, hogy mert te egy másik ember vagy, nem pedig az unokatestvéred egy másik kiadása.
2023. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Gyerekes, primitív viselkedés. Elmúlik, ha meghalnak, az első jól mondja.

Aki csak ezért él, abba kár a levegő.

2023. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Kétlem hogy maguktól abbahagynák.
2023. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki elyenben részt vesz,az csak magát mérgezi. Milyen rossz lehet az ilyen embereknek? Mindig ott a megfelelési kényszer a másik irányába. De hogy ő a saját egyszem életével boldog legyen...hát.
2023. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amint befejezed a dolgot, és a saját életeddel foglalkozol, el. ;)
2023. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot, és a magad dolgával törődj. Unokatesó nem rivalizál, ha nincs kivel.
2023. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!