Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak? Én ezt nem...

Mit csináljak? Én ezt nem bírom ki! 15/L

Figyelt kérdés
Az van, hogy beköltözött hozzánk (már régebben meg volt tervezve; én akkor is ellene voltam) az unokatestvérem, aki 18 éves, és ő is lány. Már régebben sem bírtuk egymást. A költözéskor ráadásul az én szobámon kell osztoznia! Én ezt már nem bírom ki! Teljesen kikészít! (kicsit hasonlít a csütörtöki "a gyanú árnyékában" c. sorozatban a Kingára) Állandóan beszólogat, legfőképp a ruhámra. De szerintem inkább én tehetnék megjegyzést az ő p*csa szoknyájára. És egész nap azt kell hallgatnom, ahogyan a "barinőivel" beszélget. (Cia, jujj képzeeeeld a múltkor láttam egy irtó helyes pasith) A családom előtt bezzeg adja a jókislányt. -.-" Van egy húgom, 6 éves, amikor anya megkéri, hogy foglalkozzon vele egy kicsit, ő oda is megy hozzá, és úgy néz ki mintha tök jól el lennének. Utána meg az unokatesóm elhordja mindennek. (de csak nekem mondja) A húgom meg már azt mondogatja, hogy Edinával sokkal jobban kijön, és hogy bárcsak ő lenne a testvére! De persze Edina nem is szereti őt. Ez már nagyon idegesítő, és rossz!Ti mit csinálnátok a helyemben?

2012. máj. 26. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem féltékenykednék.
2012. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok féltékeny
2012. máj. 26. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkoznék vele. Elengedném a fülem mellett, amit mond, illetve meg is kérném, hogy nekem aztán ne karattyoljon, mert egyáltalán nem izgat. Idővel felhagyna vele.


Ha mégsem, akkor durvább eszközökhöz folyamodnék (hű, mint valami krimi :) ).

Felvenném diktafonra (telefonnal pl.), amit pl. a húgomról mond, lementeném biztonságosan több helyre (nem csak a vinyóra, hanem mondjuk az e-mail fiókomba is), és felhívnám a figyelmét, hogy ha nem hagy fel a kétszínű kis játékokkal, akkor leleplezem "őkisasszonyságát".*** :)


Még ha rajta is kap, amint a felvételt készíted, s emiatt nem sikerül felvenned... szerintem ettől is észbe kapna, és felhagyna a rosszindulatú dumával attól tartva, hogy egyszer sikeresen felveszed. ;)


Még egy tanács: ne idegeskedj! Valószínűleg azért is csinálja, amit csinálj, mert látja, hogy bosszant vele.


***Vigyázz, ha szimplán csak árulkodsz róla minden bizonyíték nélkül, a szüleid is csak féltékenykedésnek fogják majd fel a dolgot. Jobb vele lerendezni valamilyen formában.


27/N

2012. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem eddig nem is jutott eszembe, de biztosan kipróbálom majd
2012. máj. 26. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fogd a mobilodat,(van ugye?)felveszed suttyomban amit a húgodról mond, lejátszod neki és megzsarolod vele, hogy maradjon csendben,ne szólongasson be, különben mehet az utcai padokra aludni.
2012. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!