Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utálom az anyósom és a sógornő...

Utálom az anyósom és a sógornőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akkor telt be a pohár mikor a sógornőm lek.rvázott(mert nem vettem észre és nem köszöntem neki,amiért utóbb bocsánatot is kértem...az anyósjelöltemmel meg már fél éve nem beszélek,mert nagyon rosszul viselkedett velem...kérdezzetek nyugodtan.

2012. máj. 27. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez van. Mit akarsz tenni? Szerintem nincs mit tenni.
2012. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

nekem mostoha sógórnőm van az egész család utálja nem csak én..Ez van,megvan rá az okunk bőőven..:) Mostohatesóm anyja (én mostohaanyám) ott tart ha elveszi a csajt nem megy el az esküvőre.

Minden családban előfordulhat ez nem tudsz mit csinálni nézd levegőnek a csajt..

Anyósom nekem jó fej én szeretem,de ha nem így lenne se lenne tragédia az idő megold mindent..

2012. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát értem én hogy ez van de ilyesmire gondoltam:Beszéljek velük,vagy hagyjam a francba,mondjam meg a magamét v nézzem el?ilyenek
2012. máj. 27. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Mi a sógornőmékkel nem vagyunk beszélő viszonyban, elhangzottak fura dolgok a részükről, végül ler.bancoztak.

Ez több, mint egy éve történt, nem jöttek el az esküvőnkre sem, a bűnünk annyi volt, hogy nem volt kedvünk minden hétvégét velük meg a gyerekeikkel tölteni.

Anyósommal még összejárunk néha, igazából ő még próbál jó képet vágni a dologhoz, mert közben a férjemmel született két gyerekünk, és jön unokázni.

Nekem így nem gáz, nem akarok beolvasni nekik vagy valami, úgysincs értelme. Örülök, hogy nem kell mennem az ezer ebédre, vacsorára, és nem kell ingyen bébiszitternek lennem.

2012. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én már se anyóssal se sógornővel nem vagyok beszélő viszonyban..de lelkifurdalásom van h utálom őket,meg a párom miatt is...de melyik normális 21 éves lány tűri h lek...ázzák mert figyelmetlen volt stb???
2012. máj. 27. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Nézd, nekem anyám qrvázza össze-vissza a sógornőmet, pedig okot se ad rá. Szegény lány próbálkozik, de sose fog megfelelni anyámnak, mert szerinte túl fiatal bátyámhoz. Én ettől függetlenül jóban vagyok vele is, anyámmal is, de nem állok ki érte anyámnál, mert tudom, hogy felesleges, nem változtat a véleményén. Szerintem magadat kíméled meg, ha nem beszélgetsz velük és nem mész hozzájuk vendégségbe. Talán egyszer megbékélnek, de az nem most lesz. Ne foglalkozz velük, nem ér annyit. A párodhoz mentél hozzá, nem a családjához. 25N
2012. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
üdv. a klubban!
2012. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen de a helyzet tarható igy?lehet élni igy hosszabb távon?
2012. máj. 28. 08:35
 9/10 anonim válasza:
csak színészkedj ha a családból bárki ilyet tesz hidd el jobb ha nem mész bele nem az kell hogy ne találkozzatok mert azzal nem lesz semmi se jobb lehet hogy rosszabb lesz mert egyfolytában arra fognak panaszkodni hogy nem beszélsz velük vacsoránál meg ilyeneknél színészkedj ha nem lesz mire panaszkodniuk akkor majd egyszer megunják csak annyit csinálj amikor találkozol velük hogy mümosoly
2012. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Most tettem fel egy hasonló új kérdést, a sógornőt nem is említett ott, bár onnan fúj a szél. Én 1,5 évnél tartok, hogy nem beszélek velük, és az idegeim a végét járják, mert mindent megtesznek, hogy szétszakítsanak minket.

A leqrvázás az durva. És egy nő akkor mond ilyet -alap nélkül- tapasztalatom szerint, amikor irigyli a másikat, aki jobban néz ki nála. Elég primitív szinten mozoghat.

A párod egyébként hogy áll a kérdéshez. Remélem te nem vagy olyan szerencsétlen, mint én, hogy még őket védi. A sógornőt a 13 év forjával bármit csinál, akár az anyja ellen is. Én meg vagyok a paraszt, aki bár sosem ártott senkinek (nem mondtam és nem tettem semmi rosszat) csak tisztán láttam és próbáltam a párommal megbeszélni, hogy náluk nem valami jól mennek így a dolgok. Na ezt nem kellett volna. Lehet, ha hallgattam volna bölcs maradtam volna. (Hallgattam is egy darabig, meg semleges próbáltam maradni, de rájöttem ezt sem lehet a végtelenségig csinálni. Ráadásul úgy gondolom, hogy azt a kevés szabadidőmet értelmesen szeretném eltölteni, nem pedig családi piszlicsáré problémákkal terhelni. Így szálltam ki a bűvös körből 1,5 éve. Azt hittem jó lesz, de látom, hogy ez egy óriási távolságot generált köztem és a párom közt. És kapcsolatunknak lehet, hogy vége is fog szakadni e miatt, bár a szívem szakad meg miatta.

2012. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!