Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan rázzam le a sógornőmet...

Hogyan rázzam le a sógornőmet a nyakunkról?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, hogy mindenbe beleüti az orrát.És gyűlölöm ha mocskolnak.Nem tudom, hogyan kéne kezelni, mert az ő hülyesége miatt veszekszünk a párommal, mert nem hagyom, hogy az én családomat irányítsa!

2012. okt. 25. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedjétek be a lakásotokba és csak a családi ebédeken találkozzatok vele, ahol csak minimális udvariassági szinten társalogjatok vele. Máshogy sajna nem lehet, úgyse érti meg.
2012. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat! :)

Már megmondtam a páromnak, hogy ide be nem teheti a lábát! ha ő szeretne vele kommunikálni, menjen le vagy el vele! igaz, hogy azt sem szeretném, mert tele tömködné a fejét hülyeségekkel, méghozzá rólam, és utána önakaratán kívül is felhúzza magát rajta és nekem áll, meg én vagyok a házisárkány... de azt nem mondhatom meg a férjemnek, hogy már pedig ne találkozz a tesóddal(meg ezt nem is akarom, ő a testvére akkor is, ha nem bír normális lenni/ nem tud viselkedni) de nem tűröm, hogy a becsületemet csorbítsák!

2012. okt. 25. 14:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a férjednek nem tűnik fel, hogy mi van, akkor vele van a nagyobb gáz, nem a sógornőddel.

Jól beválasztottál...

2012. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat!

dehogyisnem tűnik fel neki! hallani nem akar a testvéréről, meg nem azért írtam, h találkozik is vele, hanem ha akarna, vagy a testvére, de esze ágában sincs, meg a házasságunk elején történt egy eset amikor tele magyarázta a fejét a férjemnek, és ott esett le nekem is, hogy irányítani akar minket!

2012. okt. 25. 14:36
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem... Ha sem a férjed nem kíváncsi a tesójára, sem te nem vagy kíváncsi rá, akkor miért KELL őt elviselni? Erőszakkal megy be a lakásotokba vagy mi? Meg kell neki mondani, hogy nem engeditek be, nem tehet semmit, nem vagytok rá kíváncsiak. De ha a férjed se kíváncsi rá, akkor mivel tudja teletömni a fejét és miért veszekedtek?????
2012. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

mivel hívogatja és a férjem nem kőbunkó, felveszi, h mi van vele, de most nem tömködi a fejét, hanem a házasságunk elején volt rá példa, mint ahogyan írtam is!!!!!!!

és úgy jár a nyakunkra, hogy a férjemet hívja, hogy mire költse a pénzét, ne arra amire mi megbeszéljük, meg ahogy nekünk jól esik, és volt már rá példa, hogy fel akart volna jönni csak én nem engedtem be... és megint próbálkozott, de akkor sem!

2012. okt. 25. 15:00
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
De most ne haragudj már, miért kőbunkóság, ha valaki nem hajlandó kommunikálni olyan emberrel, aki állandóan áskálódik, beleszól dolgokba??? Ez messze nem az a kategória. Viszont akkor milyen választ vársz arra, hogy hogyan rázd le? Szerinted az ilyen ember ért a szép szóból? Érti ha azt mondod neki, hogy ne beszéljen ki a hátad mögött? Mert nekem az jön le, hogy nem ért. Akkor meg szerinted mégis hogyan lehetne leállítani? Ha nem vagytok vevők a mocskolódásaira, akkor áll csak le, másképp nem.
2012. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szerintem az emberek nem egyformák...és attól mert a testvére buta, attól nem fogja semmibe nézni, tehát felveszi a telefont! azért várok a kérdésemre választ, mert ha valaki jártas a problémámban akkor, ha neki sikerült valahogy lerázni, akkor megoszthatja velem!
2012. okt. 25. 15:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Furcsállanám, ha más megoldást is kapnál a kérdésedre.....
2012. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
okésokés;)
2012. okt. 25. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!