Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak? Menjek el vagy...

Mit csináljak? Menjek el vagy keressek valami kifogást, hogy rosszul érzem magam vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2011 nyarán uncsitesómmal,Lilivel és 2. uncsitesómmal,Dáviddal egy hetet együtt töltöttem. Ott kezdődött, hogy Dávid szerelmes lett belém (ő10 volt én 11) és a korához képest eléggé perverz. Pl. vele aludtam egy ágyba és mindig odabújt, meg odasimult hozzám és elkezdett puszilgatni. Meg pl. álltam oda jött mögém átkarolta a derekam s megpuszilt, meg sokat tapizott is. ezzel még nem is volt baj de eggyik este nem tudtunk aludni és meg kérdezte: -Szexeltél már?- mondom: -nem- -és szeretnél?- -nem- -és velem se?- azthittem poénból kérdezi és mondom:- talán két év múlva- És most azóta eltelt 2 év. És idén megint mennénk együtt nyaralni. De utoljára tavaly húsvétkor láttam és azóta sokat változtunk. Akkor is végig engem bámult és most parázok elmenni.
2013. jún. 10. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2013. jún. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
menj el és mond azt h nem akarsz semmit,rokonok vagytok. Ha sokat izél miata mond h szolni fogsz a szüleiteknek.
2013. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Ööö, remélem leesett kedves kérdező, hogy az unokatestvéred közeli rokon, és családon belül ez molesztálásnak is elmehet...Tudod, ez családon belüli szexuális kapcsolatnak számítana, ha történne köztetek valami..

Vagyis ne azon legyél kiakadva, hogy "letelt a 2 év, és lehet, hogy szexelne veled mert te azt mondtad neki"..hanem azon, hogy egy család vagytok és ez nem normális, nem fér bele!!! A helyedben már rég szóltam volna a szüleidnek és az ő szüleinek, hogy ő is, és te is tisztában legyetek a dolgokkal!

2013. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
:$
2013. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kovpet ***** válasza:
#3: Még az unokatestvérek házassága is engedélyezett jogilag Magyarországon, nem hogy a szexuális kapcsolat közöttük.
2013. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első unokatestvéreké biztosan nem engedélyezett, ugyanis a vérfertőzés esélye nagyon is fent áll ilyen közeli ágon..


#3-as voltam

2013. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kovpet ***** válasza:

[link]


"Az unokatestvérek házassága Magyarországon jogilag engedélyezett, de a gyakorlatban ritka."


Az oldal alján van a vonatkozó törvény linkje.


Linkelj plz belőle olyan részt, ami alapján tilos.

2013. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1952.évi IV. törvény a házasságról, a családról és a gyámságról. :


8. § (1) Érvénytelen:


a) az egyenesági rokonok és


b) testvérek házassága, továbbá


c) a testvérnek testvére vér szerinti leszármazójával,


d) a házastársnak volt házastársa egyenesági rokonával, valamint


e) az örökbefogadónak az örökbefogadottal kötött házassága.


[link]

2013. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:
Melyik pont lenne az?
2013. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azóta tartottátok a kapcsolatot? jó, nyilván nem normális a helyzet...de eltelt 2 év, szerintem nem fogja rajtad számon kérni...lehet, hogy azóta még normális is lett...
2013. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!