Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyszüleink velünk miért...

Nagyszüleink velünk miért ilyenek és az unaktesómékkal meg tök jó fejek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyszüleinknek kertes háza van, medencével és nyáron elég sokat feljárunk fürdeni,persze nekünk csinálták :)

és a gond ott kezdődik,hogy amikor mi felvinnénk vmi bnőt fürdeni akkor az már baj,nem azért lett a medence megvéve,hogy mindenféle idegent fölvigyünk,persze előtte való nap hívjuk őket,hogy xy feljöhet?


erre unokatesómék meg szó nélkül 5-6 barátot is felvihetnek az nem baj...


mi tesómmal lányok vagyunk,unokatesómék meg fiúk,arra gondultunk,hogy ők jobban szeretik a fiúkat vagy nem tudom...


ja meg ha nem takarítjuk ki a medencét mi milyen vagyunk,persze ha uncsitesómék nem takarítják ki az nem probléma..és ezzel már tele van a hócipőm,hogy mindenért mi vagyunk a hibásak ,sőt múltkor azzal vádoltak,hogy elállítottam a telefont mondom köszönöm ,hogy 20 évesen engem ilyennel vádolnak meg,mondtam is hogy a drága x-et(nem akarom a nevét kiírni) kéne elővenni nem??

jajj ő nem lehetett..


minden szarért engem és húgomat veszik elő,persze a másik társaság szent és sérthetetlen..ha meg nem megyünk fel mert nem akarjuk ezeket hallgatni,akkor is mi vagyunk a bunkók,hogy nem megyünk fel..de ha uncsitesómék hónapokig fel sem néznek az sem baj...


Engem már olyan sokan hívtak el ide-oda én is felvinném pár bnőmet medencézni akik mellesleg normálisak és kultúráltak,nem úgy mint uncsiék baráti társasága!


2013. jún. 24. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez lehet a gond, hogy ők fiúk. Lehet, hogy az ő szüleiket jobban szeretik.


Egyébként ezeket próbáltátok már nyugodt hangnemben velük megbeszélni?

2013. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha Ti ennyire rosszak vagytok nekik, akkor miért jártok fel hozzájuk? Ott egye meg a fene a medencét, én ugyan fel nem mennék azért. Élvezzék csak a fiúkat, én meg mennék a tesómmal a strandra. Nagyikáék meg majd hívnak, ha hiányzunk nekik.
2013. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

apum szülei és az unokatesómék apja testvére apumnak..


én mindig nyugodtan beszélek ha olyan van akkor is,mert alapból nem vagyok olyan temperamentumos, nagyszájú..


de amikor a telefon átállítással megvádoltak kiakadtam egy cseppet, a saját nagyszüleim ,hogy feltételezhetnek ilyet?


velük nem lehet nyugodtan beszélni,ha nyugodtan beszélek már abba is bele kötnek!


Amikor vkit felviszünk akkor is szinte mindent viszünk fel üditő, kaja, mindent!! annyi,hogy wc-re megy be a házba szóval nem is zavarja a mamáékat..


uncsiék haverja a lakásban kutatott csoki után az mi?? :O

azt elintézték annyival,hogy ezt nem illik...

2013. jún. 24. 12:27
 4/6 A kérdező kommentje:

azért járunk fel,mert ingyen van a medencézés, közel is van, a strandok meg messze vannak (másik városba egész pontosan) és drágák..Régen jártunk strandra de úgy felemelték az árakat,hogy meg se éri,pluszba nem is állunk úgy,hogy mondjuk heti többször strandoljunk, a maméékhoz meg hetente 4x- 5x is feltudunk menni és így inkább kibírjuk a kellemetlenségeket,de legalább feltudunk frissülni,mert a panelban megdöglünk egész nap..


apum is próbált velük beszélni,de csak letolást kapott..

2013. jún. 24. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne menjetek strandolni, ki lehet bírni...
2013. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekünk sem kellemes így felmenni,de már megkukkanunk itthon a 4.emeleten és csak nekik van kertes ház ahol napozni tudunk..bár szerencsére nyáron többet vannak kint a telken..így nincsnenek otthon mindig,ki is használjuk...
2013. jún. 24. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!