Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek? Gyűlölöm a "család...

Mit tegyek? Gyűlölöm a "családomat".

Figyelt kérdés

Az egész probléma ott kezdődött, amikor télen a nővérem ideköltözött hozzánk a babájával együtt és természetesen pont az én szobámba kellett menniük :) szóval így átkerültem a legkisebb szobába, ahová éppen hogy befért az ágyam meg egy asztal, ami oda van tolva közvetlenül az ágyam mellé, mert a másik nővérem 6 éves gyerekének az ágya is ott van bent..És rohadt idegesítő, hogy ennyien itt vagyunk, egyrészt mert amikor még volt iskola, annál a szar kis asztalnál tanulni se tudtam. Másrészt mert amikor másik nővérem pasija idejön hozzánk, a 6 éves gyerek nem fér el mellettük a franciaágyon, hanem a saját ágyán kell aludnia és rohadt hangosan horkol, valamint az se olyan kellemes, amikor arra kelek fel hajnali háromnegyed 1-kor, hogy a szomszéd szobában a másik nővérem babája sír..

Ráadásul mindenki veszekszik mindenkivel és már az egymás miatt összegyűlt haragjukat is rajtam vezetik le, mert ugye a két nővérem már felnőtt emberek, szóval őket nem lehet megszólni, a 9 hónapos kisbaba ugye semleges, a 6 éves elkényeztetett gyereket mindenki védi, még olyankor is én vagyok lecseszve, ha ő kezd el rugdosni meg ütögetni engem, meg lehülyéz, mert azt mertem neki mondani, hogy ne játsszon a gépen egész álló nap, szóval így maradtam én, akivel mindenki ordibál. Ráadásul a nővérem, akinek a kisbabája van, tisztaságmániás és pl. ma is le lettem oltva, hogy mekkora szar vagyok, mert elmentem a boltba és a visszajárót letettem az asztalára (ami egyébként az én asztalom, de most ők laknak ott) és már mondta, hogy jajj nem igaz, hogy most megint mehet fertőtleníteni az egész asztalt, amiért az asztal szélére odatettem a pénzt, mert hogy ők ott szoktak enni, meg oda teszi a gyerek kajáját is :(

A másik nővérem, akinek 6 éves lánya van meg már amúgy is állandóan cseszeget, mert unatkozik, 10 cm-el magasabb vagyok nála és átlag testalkatom van, ő meg régebben olyan kövér volt, mint egy disznó, csak amióta elkezdett dolgozni egy áruházban, fogyott egy csomót, mert neki kellett pakolgatni az árukat meg minden, de am még így is könnyebb vagyok nála, de már akkora arca van így is, hogy nekem pofázik állandóan, hogy milyen kövér vagyok...meg a szüleim is mindig ezt mondják, pedig nem vagyok kövér...most az utóbbi időben rám jött pár kiló, 160 cm vagyok és 55 kg, de szerintem még nem vagyok így se elhízva..de még is mindig nekem mondják, hogy mekkora belem van, meg amikor látják, hogy leülök az asztalhoz ülni, olyanokat szólogatnak be, hogy na mi van, már megint hízlalod a nagy segged?! viszont amikor felhozom nekik, hogy esetleg vehetnének alacsonyabb zsírtartalmú kajákat és/vagy rám szánnák havonta azt a pár ezer forintot, hogy valamit sportoljak, amit élvezek is, lehordanak, hogy nincs annyi pénzünk, de amúgy minden másra van.

Elegem van most már mindenből mindenkiből. Mit csináljak?

15L


2013. júl. 15. 17:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*leülök az asztalhoz enni
2013. júl. 15. 17:34
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nővérednek sincsen férje, vagy pasija? A gyerekek apja hol van?Menjenek oda. Szólj anyunak, hogy ha már kipakoltak abba a kis lyukba, akkor oda ne telepedjen senki, legalább az legyen a privátod. Ha nem megy, akkor menj nagyszülőkhöz, mert ezen nem nagyon lehet változtatni, ha ők nem is akarnak.
2013. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindkét nővéremnek van barátja, de annak, akinek a 6 éves gyereke van, másik városban lakik, a másik nővérem barátja meg másik országban dolgozik. Nincsenek nagyszüleim.
2013. júl. 15. 17:43
 4/13 anonim válasza:
23%
álj bosszúúúúúút XD
2013. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elolvastam az egészet.Többször is.

És átérzem a helyzetet.Rossz lehet,hogy az alapból puskaporos levegőben még tovább nő a feszkó akármit csinálsz és akárhova lépsz és ráadásul még privát szférád sincs :/

Szerintem teremts komoly hangulatot és beszéljétek meg az egészet.

Ne csak a te gondjaidat hozd fel,hanem hallgasd meg őket is és biztos vagyok benne,hogy megtudjátok oldani.

A beszólogatásokat pedig engedd el a füled mellett. :)

Vagy oltsd be VICCESEN.

2013. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szia ugyanez a problemam..nem irsz privatot?:( 14/L
2013. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kunigunda1129 válasza:
Szerintem ülj le a szüleiddel és a nővéreiddel és mond el nekik amit leírtál hogy mi bánt, mit érzel. Biztos meg fogják érteni, hisz mindenkinek kell egy privát tér ahova visszavonulhat és nyugodtan lehet. A tisztaságmániával nem nagyon tudsz mit kezdeni nekem van egy barátnőm aki ugyanúgy tisztaságmániás már csak mosolyogni szoktam hogy néha miket művel... Azzal a nővéreddel aki odaszólogat neked vele azt tanácsolom hogy ülj le külön beszélni hogy ez téged zavar és megbánt ha ilyeneket mond. Lehet hogy ő nem is bántásnak szánja csak például viccnek és nem érzi ennek a súlyát. Szóval mindenképp azt tanácsolom hogy ülj le velük beszélgetni és szépen nyugodtan mond el hogy mi bánt.
2013. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, csak az a baj, hogy ezek nem normális emberek, mint ahogy itt sokan gondolják.

Már csomószor próbáltam velük beszélni, de amikor hozzájuk szóltam, elküldtek a halál f@ szára is, mert nem hallják tőlem a tv-t :)

2013. júl. 15. 18:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
"ezek nem normális emberek, mint ahogy itt sokan gondolják" Tökéleresen tudom hogy ez mit jelent... nálunk is ez a helyzet csak mi kevesebben vagyunk. Szerintem durvulj be egy kicsit. Amikor beszólnak oltsd vissza őket KEMÉNYEN! Itt neked a kezedbe kell venni a dolgokat,nem szabad hagyni magadat, mert azt hiszik ,hogy te mindent eltűrsz,veled lehet nyugodtan bunkózni,stb... Mutasd meg nekik hogy ezt veled NEM LEHET CSINÁLNI!! (ezeket tapasztalatból írom,előfordult hogy 3 napig senki sem szólt hozzám de mindenki belátta,vagy ha nem is megtanulta a határokat) szerintem próbáld meg ezt te is. Sok szerencsét! ;) 16/F
2013. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megpróbálom
2013. júl. 15. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!